Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
30 TL

   
30 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 30

Sürgü

Sürgü, iki farklı grupta sıralanabilir. Bunlar; sürgü ve gömme sürgüdür. Gömme kapı sürgüsü genellikle evlerde bulunan ve kapılarda kullanılan üründür. Kapı sürgüsü ahşap evlerde bulunan eski tip tahta kapılarda kullanılan üründür. Ürünler 1.sınıf yüksek kalite düzeyinde pirinç ve metal malzeme kullanılmıştır. Kaliteli malzeme kullanıldığından dolayı  üründe hiç bir deforme yaşanmamaktadır. Kapı Sürgüsü, Renginde solma, eğilme, bükülme gibi tepkimelerle karşılaşılmamaktadır. Kaplama malzemesi olarak yine yüksek kaliteye sahip saten kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Parmak yardımı ile kolay bir şekilde sürülecek şekilde tasarlanmıştır. Kapı sürgüleri kolay kullanım sağlamaktadır. Nalbur ürünleri, Montajı ve Sökülmesi oldukça kolay yapılmaktadır. Fazla alet gerektirmeden kısa bir sürede monte işlemi gerçekleşmektedir. Farklı ebat ve renk seçeneğine sahiptir. İnsan hayatını oldukça kolaylaştırır.

Tuvalet kapı sürgüsü, sıklıkla kullanılan bu ürün kapı ve kapaklarda kullanılmaktadır. Kolay kullanım imkanı sunmakta olan bu ürün müşterilerin isteği ve arzusuna göre tasarlanmıştır. Birçok farklı boyutta ve renkte kullanıcılara sunulmaktadır. İki farklı çeşit seçeneği bulunmaktadır bunlar düz olarak ve otomatik olarak müşterilere sunulmaktadır. Yedek seçenekleri sayesinde yani vidaları sayesinde kolaylıkla monta edilmektedir. Kullanım sırasında elin ya da kullanıcın hiçbir yerine zarar vermemektedir.

Sürgü Kilit, son derece kaliteli bir malzemeden imal edildiğinden dolayı uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzun olarak müşterilere sunulmaktadır. 1. Sınıf bir ürün olduğundan darbelere ve çizilmeye karşı dirençli olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Renginde akma ve benzeri solma gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi durumunda yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi kötü görüntüler meydana gelmektedir. Bu neden ile ürünü su ve benzeri sıvılardan uzak tutmak sizin faydanıza ve ürünün yarınadır. Mavzer kapı Sürgüsü, Ham maddesi genellikle çelik olmakta ve bu sayede daha dayanıklı bir durma gelmesini sağlamaktadır. Deterjan ve benzeri ürünler ile temas etmesi ürünün ciddi zararlar almasına neden olmaktadır. Bu nedenle deterjanlarla temas etmesini ve tepkimeye girmesini engellenmesi gerekmektedir.

Alüminyum kapı sürgüsü, Ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olan ürünler müşterilerimizi her daim mutlu etmeyi amaçlamıştır. Gerekilen yerlerde indirim imkanları sunarak müşterilerin ilgisini çekmeyi amaçlamaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi gönderilerek müşterileri mağdur etmemektedir.