Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


15 TL
45 TL

RENK

   
4 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 4 , Toplam 4

?ÇELİK MACUN

Çelik Macun, gündelik hayatta oluşan anlık sıkıntıları çözmek amaçlı üretilmiş olan bir üründür. Metal, alüminyum, saç, galvaniz ve eskiden boyanmış yüzeylerde tamirat için üretilmiş bir üründür. Ürünlerinizin eski haline ve eski işlevlerine devam etmesi için üretilmiştir. Son derece kullanışlı olan bu ürün krem akışkanlığında olduğu için kolaylık imkanları sunmaktadır. Kullanım sırasında eliniz ile kullanılacak yüzeye kolaylıkla uygulanmaktadır. Kullanım sırasında elin hiçbir noktasına zarar vermemektedir.

Kaporta Macunu, 1. Sınıf kalitedeki bir ürün olmasıyla birlikte kuruduktan sonra zımpara yapılır özelikler taşımaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen su ile temas etiği anda esneme ve yumuşama yapmaktadır bu da yüzeye zarar vermektedir. Bu nedenle su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesini engellemeniz rica ve arz ederiz. Hazır su bazlı olan bu ürün akışkanlığı sayesinde oldukça kolay kullanım imkanları sunmaktadır. Kuruduktan sonra boyanabilir özelliği taşımaktadır. Bu sayede istenilen yüzeye göre boyanabilir. Tozdan, kirden ve yağ gibi ürüne zarar verecek maddelerden arınmış arızalı yüzeye temizlendikten sonra ince katlar halinde uygulanmaktadır. Çatlak Macunu, Kapağı kapalı olduğu sürece uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Kaliteli maddeler ile imal edilmiş olduğundan dolayı ömrü oldukça uzundur. Çeşitli gramlarda ve ağırlıklarda bulunmaktadır.

Macun,  ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çeken şık ve kaliteli ürünlerimizin yanı sıra kullanışlı ürünler ile müşterilerimizin dikkatlerini toplayan firmamız müşterilerin maddi durumuna göre uygun fiyat aralıkları ve fiyat seçenekleri sunmaktadır. Dolgu macunu, Gerekilen yerlerde indirim imkanı sunmakta olan firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermek için elinden geleni yapmaktadır. Ürününe son derece güvendiğini göstermektedir ve bu sebepten dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra kısa sürede ürünün yenisi ile değişiklik yapılmaktadır.