Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


5 TL
40 TL

   
13 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 13 , Toplam 13

RÖTUŞ KALEMİ

Rötuş Kalemi, ahşap mobilya ürünlerinizde çizikleri yok etme amaçlı üretilen ve oldukça da etkili olan bir ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Her tip yüzeylerdeki çizikleri kapatılması ve tamiratında kullanılan materyallerdir. Ahşap yüzeyinde bulunan çizik ve diğer kötü görüntüleri yok etmek amaçlı kullanılan bir üründür. Mobilyalardaki yıpranan köşelerin yenilenmesinde çok büyük bir rol oynar ve ürününüz ilk gündeki gibi şık görümüne ve tasarımına kavuşmasını sağlamaktadır.  Temizlik esnasında ovalayarak temizlemeye dayanıklı olarak üretilmiştir.

Tamir Kalemi, son derece kaliteli bir ürün olarak imal edilip müşterilerimize sunulmaktadır. %100 memnuniyet garantisi içermektedir ve müşterileri tatmin etmek ön plandadır. 1. Sınıf kalitede bir ürün olarak imal edilen bu ürün kapağı kapalı olduğu sürece uzun yıllar kullanım şansı sunmaktadır. Ürünlerimizin tümü mağazamızda bulunan kalite kontrolden geçtikten sonra paketlenmektedir ve müşterilerimize sunulmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri sunmaktadır. Mobilya çizik kalemi, bu sayede müşterilerimize seçenek imkanı sunmaktadır. Kuruduktan sonra çizilmeye ve temizlik esnasında olunan darbelere oldukça dayanıklı olarak imal edilmektedir. Rötuş kalemini kullandıktan sonra gerekirse tekrar aynı yüzeye uygulama şansı vardır. Kapağı kapalı halde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Çizik Kalemi, ekonomik alanlarda cazip fiyat seçenekleri sunan firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermektedir. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alan firmamız müşterileri zor duruma koymamaktadır. Ayrıca gerekilen yerde indirim imkanları sunarak her daim müşterileri düşünmektedir herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılıp gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterileri mağdur durma koymamaktadır.