38 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 38

TAMİR MACUNU

Tamir Macunu, gündelik hayatımızdaki mobilyalarda oluşan çatlak, yıpranma ve delikleri kapatma özeliğini taşıyan en önemli araç gereçtir. Masif kaplama, sunta ve her türlü ahşaplarda kullanabilirsiniz. Birçok mobilya türlerinde onarım imkanı sunmaktadır. Sıvı ve akışkan bir ürün olduğundan elinizle de rahatlıkla yüzeye uygulanabilmektedir. Sağlık açısından elin yada diğer vücudun hiçbir noktasında rahatsızlık ve aşındırma gibi etkiler görülmemektedir. Kullanıldıktan sonra kısa bir sürede kuruma olanağı taşır ve bu sayede mobilyanın herhangi bir köşesine bulaşma gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Çatlak Macunu, 1. Sınıf kaliteli bir madde ile imal edildiğinden dolayı ürün oldukça kolay kullanışlı ve yüzeyde etkin performans bırakmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün bir eldiven aracılıyla eliniz ile yüzeye rahatlıkla uygulanmaktadır. Çizik Kapatıcı, Ürün yüzeye uygulandıktan sonra hızlı kuruma sağlamaktadır ve kuruduktan sonra yüzeyi zımpara yapılır ve istediğiniz mobilya yüzeyine uygun bir hale gelmektedir. Kuruduktan sonra istenilen herhangi bir renge rahatlıkla boyanabilir. Birden çok farklı renk seçeneği bulunmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün su bazlı bir ürün olduğundan kullanımı oldukça kolay bir duruma gelmektedir. Ürün su ile temas etiği anda üründe yumuşama ve benzeri kötü durumlar meydana gelmektedir. Bu sebepten ötürü su ile temas etmesini engelleyerek ürünün daha kullanışlı bir duruma getirmiş olacaksınız. Ürünün kapağı kapalı olduğu taktirde ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır ve ömrü uzundur.

Dolgu Macunu, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çeken şık ve kaliteli ürünlerimizin yanı sıra kullanışlı ürünler ile müşterilerimizin dikkatlerini toplayan firmamız müşterilerin maddi durumuna göre uygun fiyat aralıkları ve fiyat seçenekleri sunmaktadır. Gerekilen yerlerde indirim imkanı sunmakta olan firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermek için elinden geleni yapmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmek amaçlı ve ürününe son derece güvendiğini göstermektedir ve bu sebepten dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra kısa sürede ürünün yenisi ile değişiklik yapılmaktadır.