Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


22 TL
22.5 TL

   
20 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 20 , Toplam 20

Tamir Mumu

Tamir Mumu, mobilya çizikleri, delikleri kapatmak yüzeydeki hasarların onarımında ve tamir edilmesinde kullanılan bir üründür. Mobilyalarınızdaki hasarları kapatarak ilk gündeki gibi şık görümüne kavuşturmaktadır. Mobilyalarınız da hiçbir yan etkisi olmamaktadır.  Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün kullanım sırasında hiçbir yedek parça gerek duyulmaz ve eliniz ile kolaylıkla yüzeylere uygulayabilirsiniz. Kullanım sırasında elin iç kısmına hiçbir konuda zarar vermemektedir. Kullanıldıktan sonra hızlı bir onarım imkanı sunmaktadır.

Tamir Mobilya Malzemeleri, son derece kaliteli bir ürün olmasıyla birlikte birçok seçenek imkanı da sunmaktadır. Farklı renk sahibi olan bu ürün müşterilerin mobilyaların yüzeyine uygun işlem sunmaktadır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün kolay kullanmasıyla müşterilere yardımcı olmaktadır. Su ile temas etiğinde üründe yumuşama ve özeliğini kaybetme gibi sıktılar meydana gelmektedir. Bu sebepten ötürü kullanırken ürünü su ile temas etmesini engelleyerek daha uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olmasıyla birlikte ürüne uygun şekilde muhafaza edildiğinde uzun yıllar kullanım şansı sunmaktadır. Oldukça da ömrü uzundur. Birçok faydalı yönlerden müşterilerin dikkatini çekmektedir. Kullanıldıktan sonra isteğe bağlı yüzeye tekrar uygulanmaktadır.

Dolgu Mumu, ekonomik alanlarda cazip fiyat seçenekleri sunan firmamız müşterilerin yanında olduğunu göstermektedir. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alan firmamız müşterileri zor duruma koymamaktadır. Ayrıca gerekilen yerde indirim imkanları sunarak her daim müşterileri düşünmektedir herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılıp gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterileri mağdur durma koymamaktadır.