Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
175 TL

   
18 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 18 , Toplam 18

Akıllı Vida

Akıllı Vida, gündelik yaşamda her an her yerde kullanımı mümkün olan bu ürün birçok meslek dallarında sıklıkla kullanılmaktadır. Elektrikçiler ve metal ile uğraşan meslek dallarında kullanılmaktadır. Kısaca bağlantı elamanı olarak kullanılmaktadır. Metal delmede üstün bir başarı sahibidir. Matkap ve tornavida yardımı ile kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Profesyoneller kullanımı yanı sıra amatörler kullanıcılar içinde oldukça kolay kullanmaktadır. Hayatta kullandığımız birçok şeyin birleşiminde kullanılan bu ürün olarak kullanıcıların gözdesi haline gelmektedir.

Vida Çeşitleri,  son derece kaliteli olan bu ürün çelik ile imal edildiğinden dolayı zor şartlarda üstün performans özeliği taşımaktadır. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda ürünün yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi kötü görüntüler ile karşılaşılmamaktadır. Darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmiş ve müşterilere sunulmaktadır. Vidanın uç kısmı çelik başlı kısmı ile metallerde kolay bir delim ve birleşim imkanı sunmaktadır. Kullanım aşamasında kırılma gibi yan etkileri bulunmamaktadır. Matkap uçlu akıllı vida, vidanın gövdesi döner kıvrımlı ve tırtıklı olduğundan dolayı monta edilmesi kolay ve sökülmesi oldukça zor bir duruma gelmiştir. Baş kısmı ile daha kolay bir montaj seçeneği sunmaktadır. Ölçüleri ve boyutları farklı birçok akıllı vida bulunmaktadır. Ve kullanım yerleri aynı olsa da kullanım amacı farklı olmaktadır. Doğru bir seçim ile daha hızlı iş imkanı sağlamaktadır.

Vida, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin dikkatini çekmekte olan üründür. Firmamız ürünün kalite kontrol aşamasından geçtikten sonra müşterilerimize satışa hazır bir durumda göndermektedir. Gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında ve ürününe son derece güvendiğinden dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterilerimizi mağdur bir durumda bırakmamaktadır.