20 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 20 , Toplam 20

Sunta Vidası

Sunta Vidası, genellikle ahşap, sunta, dış cephede dübeller ile birlikte kullanılan bir üründür. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü şarjlı bir matkap ve tornavida yardımı ile kolaylıkla monta edilmektedir. Profesyoneller yanı sıra amatörlerde kolaylıkla kullanılmaktadır. Kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir zarar etkisi yoktur ve sağlık açısından da gayet uygun bir üründür. Ebatları farklı olan bu ürün her ahşap ve montaj işinde üstün bir başarı sağlamaktadır. Genellikle birleşim için kullanılmakta olan ürün uç kısmı sivri olduğundan dolayısıyla kolay monta edilir ve kolay bir söküm imkanı sunmaktadır.

Montaj Vidası, 1. Sınıf kalitede üretilmiş olan bu ürün ham maddesi çelik olmasıyla su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi kötü görüntüler ile karşılaşılmamaktadır. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanım sağlamaktadır ve yanı sıra ömrü uzun olarak müşterilere sunulmaktadır. Oldukça kaliteli bir ürün olmasıyla müşterilere birçok avantaj imkanı sağlamaktadır. Darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençli bir üründür. Yıldız vida, gövde kısmı kıvrımlı çıkıntılar sayesinde üstün performans sunmaktadır. El aletlerinde matkap yardımı ile matkap uçlar sayesinde kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Ahşap Vidası,  ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin dikkatini çekmekte olan üründür. Firmamız ürünün kalite kontrol aşamasından geçtikten sonra müşterilerimize satışa hazır bir durumda göndermektedir. Gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında ve ürününe son derece güvendiğinden dolayı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterilerimizi mağdur bir durumda bırakmamaktadır.