Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
40 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

Cırt Zımpara

Cırt Zımpara, ahşap yüzeylerindeki kötü görüntüyü ve pürüzleri kaldırmak amaçlı kullanılan ve oldukça da kullanışlı olan bir üründür. Kullanımı oldukça kolay ve caba sarf etmeden mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir konuda zarar vermemektedir. Spiral makinesi ile daha hızlı bir işlem imkanı sunmaktadır. Cırt zımpara parçası ile daha kolay bir işlem seçeneği sunmaktadır. Hızlı işlem kabiliyeti sayesinde daha tasarruflu bir duruma gelmiştir. Nedene en önemli şey zamandan tasarruf yapar ve birçok işi kısa sürede yapmanıza yardımcı olacaktır.

Zımpara Çeşitleri, son derece kaliteli olan bu ürün hızlı iş imkanı ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Kullanılan yüzeyin kuru olması gerekmektedir aksi taktirde çıkan yoz zerrecikleri ürene yapışır ve işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Değişebilen diş ölçüleri ile doğru yüzeye kullanıldığı anda daha hızlı bir işlem sunmaktadır. Doğru zımpara seçimi işlerinizin zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı ve katkı sağlayacaktır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün müşterileri oldukça tatmin etmektedir. Ahşapların pürüzsüz olmasına yardımcı olmaktadır. Birçok yüzeyde uygulanmaktadır. Yüzeye uygulanan zımpara sonrasında ahşap ve benzeri ürünleri daha rahat boyanabilir ve şık görünümler elde etmiş olacaksınızdır.

Zımpara, ekonomik fiyatlardan müşterilerimize sunulmakta olan bu ürün değişebilen fiyat aralıkları ile müşterileri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu da göz önünde alarak gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız ürününe son derece güvenmektedir. Bu sebepten dolayı çıkabilecek herhangi bir aksilik durumu ile ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterilerimizi mağdur durumda bırakmamaktadır.