Filtreler

FİYAT ARALIĞI


2.5 TL
4 TL

   
16 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 16 , Toplam 16

Su Zımparası

Su zımparası, genelde pürüzlü yüzeylerin düzeltilmesinde ve yüzeye şekil vermede kullanılan bir üründür. Cam, ahşap, metal, ve taş yüzeylerinde etkin bir performans izi sergilemektedir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünü genellikle mobilyacılar, kaportacılar, ahşap ve alçı işi ile uğraşan meslekler sıklıkla kullanmaktadır. Kullanımı kolay olan bu ürün müşteriler tarafından zorluk yaşatmadan kolay bir hale gelmiştir. Kullanım sırasında elin hiçbir bölgesine zarar vermemektedir. Kullanımı genelde kuru bir bölgede yapılması tercih edilmektedir ve tavsiye edilir.

Zımpara, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün kaliteli bir maddeden imal edilmektedir ve bu sayede uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır ve ömrü oldukça uzundur. Doğru bir kullanımlarla ömrüne katkı sağlayıp ömrünü uzatmış bir konuma ulaşacaksınız. Zımparanın bazı durumlarda işlevini yerine getirememektedir. Bu durumlar yüzeyin ıslak olup zımpara yapıldığında zımparanın dişlerinde tozların birikmesi ve yapışması gibi sorunlar çıkarmaktadır. Bu sebepten ötürü ıslak ve yaş yüzeylerde kullanılmasını müşterilerimize tavsiye ve arz etmekteyiz. Yapılacak işlemlere göre iki farklı kanalları vardır. Oldukça kullanışlı olan bu ürün profesyoneller için oldu kadar amatör kullanıcılar içinde oldukça kolaydır. Genellikle boya işlemi yapılmadan önce yüzeyi pürüzsüz bir duruma getirerek boyanın daha güzel ve parlak görülmesini sağlanmaktadır.

Zımpara Çeşitleri, ekonomik alandan müşterilerimize uygun fiyat aralığı sunan firmamız gerekilen yerde cazip indirim imkanı sunarak müşterilerin mutlu olmasını amaçlamaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda müşterilerin yanında olduğunu göstermek amaçlı ve ürününe de son derece güvendiğinden ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra da ürünün yenisi ile müşterileri mağdur etmemektedir.