Filtreler

Model

FİYAT ARALIĞI


2.5 TL
6 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

Sünger Zımpara

Sünger Zımpara, gündelik hayatta sıklıkla kullanılan bu ürün yüzeylerdeki pürüzleri çıkıntıları ve benzeri sorunları gidermek amaçlı kullanılmaktadır. Genellikle boyacılar tavsiye etmekte ve kullanmaktadır. Boya öncesi yüzeydeki pürüzleri yok eder ve boyanın daha parlak göz alıcı olmasında etkisi vardır. Bu sayede boyacıların ve birçok mesleklerin gözdesi haline gelmiştir. Ürünü profesyoneller yanı sıra amatörler de kullanmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir konuda zarar vermemektedir. Ürün zımpara takozuna monta edilerek kullanılmaktadır ve daha kolay bir duruma gelmektedir.

Boya Zımparası, ürün son derece kaliteli maddelerden imal edilmiş ve oldukça da kullanışlı olan bir ürün olarak müşterilere uygun bir şekilde gelmektedir. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen yüzey ıslak veya yaş ise kullanım aşamasında zımparanın dişlerinde biriken toz zerrecikleri sayesinde işlevini yitirmektedir. Bu nedenle ıslak ve yaş zeminde kullanımı ürüne oldukça zarar vermektedir ve işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Pas zımparası, kullanımı oldukça kolay olan bu ürün sayesinde birçok yüzeyi kısa sürede pürüzsüz bir hale getirebilmektedir. Metal ve diğer sert yüzeylerde de oldukça güzel iş imkanı sağlamakta ve kullanılmaktadır. Bütün yüzeylerde etkili bir pürüzsüz bir imkan sağlamaktadır. Farklı tür modellerde ve kalınlıklarda müşterilerimize satışa uygun halde satılmaktadır.

Metal Zımpara, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize uygun fiyat teklifleri sunan firmamız gerekilen yerde müşterileri tatmin etmek için indirimler yaparak müşterilere son fiyatla sunmaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak yardımcı olmaktadır. Müşterileri mağdur etmemek için ününde herhangi bir aksilik durumunda ünün geri iadesi ve gerekilen işlemlerden sonra ürünün yenisi ile telafi etmektedir.