Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
900 TL

   
741 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 741

Kapı Kolları

Kapı kolları, kategorimizde bir çok kapı kolunu ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Kapı kollarında önemli olan alacağınız ürünün kalitesi ve kullanılacağı yere uyumudur. Eğer kapı kollarınızı değiştirecekseniz doğru adrestesiniz. Yüzlerce çeşit kapı kolu sizleri bekliyor.

Kapı kolu çeşitleri, Aynalı Kapı kolları, rozetli kapı kolları, taşlı kapı kolu, aynalı kollar, taşlı kollar, aynalı alüminyum kollar, rozetli alüminyum kollar, taşlı alüminyum kollar, kapı aksesuarları kapı menteşeleri  birden farklı renk seçeneğiyle stoklarımızda sizleri bekliyor. antik kollar, aynalılar, rozetli kollar birbirinden fazla çeşit Eryıldız hırdavatta ürünlerimiz kaliteli olup müşterilerimizin kullanış amaçlarına göre üretilmiştir. Kapı kolu aksesuarları güzel, hoş görünümlü olması herkesin isteyeceği bir şeydir.

Kapı Tamponu Son zamanlarda çıkan oldukça güzel olan ve dahada güzel olmaya devam eden bu aksesuar çeşitleri çoğu insanın dikkatini çekmiş durumda yenilenen evlere bu kapı kolları artık şart olmaya başladı. Birazda bu kolların ne olduğuna ve özelliklerine bakarak bir özelliklerini sizlere sunalım; Aynalı kollar Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Rozetli kollar ürününde 1.sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanık seviyesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Kapı Stoperi ürünü sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle teması uygun değildir. Rozetli kapı kolları Ürünün temizliğini nemli, bir bez yardımı ile silerek ardından kurulama işlemi yapmak temizlik için yeterlidir. Taşlı Kapı kollarında 1.sınıf malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi nikel saten kaplamayla kaplıdır. Kapı Tokmağı, kapı kolu yeni çıkan ürünler grubunda olup ev ve iş yeriniz de çok estetik bir görünüşe sahiptir. Rozetli Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çekme Kol, Kapı aksesuarları Ürününde 1.sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanık seviyesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Kapı menteşeleri Aletsiz, sorunsuz, kolay montaj ve sökme işlemi uygulaması yapılabilir.