Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
90 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

Kapı Stoperi

Kapı stoperi son derece kaliteli malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimiz şık tasarımları sayesinde ev ve iş yerinizin dekorasyonuna da uyum sağlamaktadır. Ürünlerimiz birçok imalat firmasından temin edilmektedir. Bu imalat firmalarına System ve Doğanlar firmalarını örnek olarak verebiliriz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde birden fazla renk model ve ebat seçeneği sunmaktayız.

Kapı çarpma önleyici, kapıların açılma esnasında hızlı açılma durumunda kapının duvara vb. çarpmasını önlemek amacı ile üretilmiştir. Bu ürünler sayesinde kapıların açılma esnasında çarpmasını önleyerek çarpışan zeminlerin zarar görmesi önlenmektedir. Ürünlerin montaj işlemi oldukça basit olup sökülme işlemi de oldukça rahattır. Ürünlerimizin metal olanların temizliğinde kesinlikle kimyasal kullanılmaması gerekmektedir aksi taktir de metal kısımlarında bulunan kaplamanın aşınması kabarması gibi istenmeyen kötü görüntüler açığa çıkabilir. Ürünlerin temizliğin de nemli bir bez kullanmak yeterli olacaktır. Kapı tutucu, kapıların kapanmasını önlemek için kullanılmaktadır. Kapılar açık kalması gereken durumlarda kapı tutucular devreye girmektedir. Bu ürünler montaj işlemi gerektirmemektedir. Kapının altına koymak yeterli olacaktır. Kapı durdurucu, ahşaptan yapıldığı için ne kapınıza nede zemine zarar vermemektedir. Ürün temizliği oldukça rahat olup nemli bir bez kullanmak yeterli olacaktır. Bu ürünler sayesinde kapılarınız zarar görmeyecek ve istenmeyen kapı çarpma sesi de ortadan kalkacaktır.

Kapı koruyucu, son derece kaliteli olarak üretilmekte olup şık tasarımları ile sitemizde siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Profesyonel imalat firmaları tarafından imal edilmekte olup uygun fiyatları ve farklı modelleri ile sitemizde bulunmaktadır.