Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


50 TL
200 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

Kapı Taktağı

Kapı taktağı son derece kaliteli olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz profesyonel bir firma olan Doğanlar markası tarafından imal edilmektedir. Ürünlerimizin ham maddesi pirinç olduğundan dolayı çizilmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünlerimizin farklı renk ve modelleri sitemizde mevcuttur, bu sayede birden fazla renk ve model seçeneği ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

kapı tak tak son derece şık tasarımları ile kapılarınızın dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Tak takların temizliğinde kimyasal kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Çünkü kimyasallar ürün dış yüzeyine (kaplama) zarar vereceği için kimyasallarla temas etmemesi gerekmektedir. Aksi taktir de ürün kaplamasında istenmeyen kötü görüntüler oluşabilmektedir. Ürünlerimizin montaj işlemi oldukça kolay olup sökülme işlemi de oldukça basittir. Üst düzey sağlam montaj için montaj işleminde tornavida ya da şarjlı matkap kullanılması gerekmektedir. Bu sayede vidalar yeterli sıkılığa ulaşabileceği için ürün vidaları gevşemez ve ürün montajlandığı zeminden bir zaman sonra düşmeyecektir. Dış kapı tak takları profesyonel bir imalat firması olan Doğanlar firmasından temin edilmektedir. Ürünler son derece şık bir şekilde tasarlanıp kapılarınızın tasarımına uyum sağlayabilmektedir. Ürünlerimiz temizliğinde kimyasal içeren temizlik ürünleri kullanmamanız gerekmektedir. Aksi taktirde ürün kaplamasında kabarmalar aşınmalar ve kötü görüntüler oluşabilmektedir. Temizliği için nemli biz bez yeterli olacaktır.

Sitemizde bulunan kapı tak tak modelleri farklı renk ve modelleri ile siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ürünlerimiz Doğanlar imalat firmasına ait olup uygun fiyatları ile sitemizde bulunmaktadır.