Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


1 TL
8 TL

   
12 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 12 , Toplam 12

KAPI TAMPONU

Kapı Tamponu, kapılarda kullanılan bu ürün kapıların kapatılma esnasında duvara çarparak kapıya ve duvara zarar gelmesini engellemek amaçlı üretilmiştir. Oldukça salam olan bu ürün farklı modelleri bulunmakta ve raflarımızda yer almaktadır. Şık görüntüsü ile kapıların şıklığına şıklık katmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün hiçbir yan etki yapmamaktadır. Ev ve iş yerlerinde kullanımı sıklık gösteren bir ürün olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Kapı Freni, ekonomik yapısı ve kullanışıyla sıklıkla tercih edilmektedir. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun ömrü olarak imal edilir ve kullanıcılara ömrü uzun olarak sunulmaktadır. Temizlenmesi kolay olan bu ürün nemli ve kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlik aşaması yapılmaktadır. Ürün baş kısmı plastik yapıya sahip olmaktadır. Bu sayede birçok sert darbeye dayanıklı olarak bilinmektedir. Alt kısmı metal olup sert ve hızlı darbelere karşı oldu dayanıklı olarak kullanılır ve duvara zarar verme gibi durumlar yaşatmaz. Kullanım aşamasında kapıya ve duvara zarar vermemektedir. Ayrıca şık tasarımı ile kapılarda estetik bir duruşu vardır. Bazı kimyasal maddelerden uzak tutulması gerekmektedir. Bu kimyasal ürünler ( çamaşır suyu, tuz ruhu, asit, alkol, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) uzak tutulmadı takdirde üründe paslanma, aşınma ve kötü görüntüye sebep olabilmektedir. Uzak tutmak sizin ve ürünün yararınadır.

 

Kapı Tutamacı, ekonomik fiyat aralıkları ile müşterilerimize seçme şansı sunmaktadır. Firmamız gerekilen yerde indirim imkanları gibi imkanlar sunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra ürünün geri iadesi yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz mağdur bir durumda kalmamaktadır.