Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
150 TL

   
6 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 6 , Toplam 6

KAPI TOKMAĞI

Kapı Tokmağı, kullanım alanı olarak bu ürünü her türlü kapı çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Değişik modelleri olan bu ürün şık tasarımları ve renkleri ile müşterilerin dikkatini üstüne çekmektedir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün zahmetsiz ve oldukça rahat işlev imkanı sunmaktadır. Kullanım amacı kapıyı daha rahat çekmek ve açmak için yapılan bir alet olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Son derece kaliteli olan bu ürün darbe ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Hava koşullarına dayanıklı olmasına rağmen bazı durumlarında üründe ve yüzeyinde hasarlar meydana gelmektedir. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı kaplamaları da oldukça kalitelidir. 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı ürünün ömrü oldukça uzun olarak imal edilmiştir. Doğru bir kullanım ile ömrüne katkı sağlayıp ömrünü uzatmış olacaksınız. Uzun yıllar kullanım olduğundan dolayı şıklığı da bine bir o kadar uzundur. Doğru bir kullanım ile ilk gündeki gibi aynı şıklığını korumakta olacaktır. Kuru veya nemli bir bez yardımı ile kolay bir temizleme seçeneği sunmaktadır. Kimyasallar ile tepkimeye girdi anda ya da temas etmesi sonucu ürün ciddi hasarlar alabilmektedir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, alkol, asit, tuz ruhu, deterjan, kireç çözücüler ve diğer çözeltiler )  üründe ciddi hasarlar meydana getirebilir. Kapı Tutacağı, Yüzeyinde aşınma ve renk değişimi gibi sorunlar meydana gelmektedir. Bu gibi sorunları kimyasallar ile temas etmeniz sizi ve ürününüzü daha güvenilir, sağlam hale getirebilmektedir. Su ve sıvı gibi ürünler ürünün yüzeyinde paslanma gibi durumlar meydana getirir ve bu sebepten dolayı uzak tutulması gerekmektedir.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olan ürünümüzün değişebilen modelleri ve renk seçenekleri vardır. Firmamız müşteriler için fiyat aralığı seçeneği de sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim ikanı da sunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi gönderilerek müşterilerimizi ve kullanıcıları mağdur bir durumda bırakmamaktadır.