42 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 42

AYNALI KAPI KOLU

Aynalı Kapı Kolu, kullanım alanları olarak her kapı türüne kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Şık tasarımları ile evlerde, iş yerlerinde ve birçok alanlara şıklık katmaktadır. Zengin renk ve seçenekleri ile müşterilere seçme olanağı sunmaktadır. Ayrıca ekonomik yapısı ile müşterilerin maddi durumunu göz önünde bulunmaktadır. Uzun yıllar kullanım imkanı sunarak ekonomik yapısı sunmaktadır. Kolay temizlenmesi ile kullanıcılara zahmet vermemektedir.

Kapı Kolu, son derece kaliteli olarak üretilen bu ürün zor hava koşullarına oldukça dayanıklı olarak üretilmiş ve yüzeyinde herhangi bir sıkıntı ve durumlar ile karşılaşılmamaktadır. 1. Sınıf maddelerden ve malzemelerden imal edilen ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı ve şıklığını bozmamaktadır. Şık tasarımları ve görünüşleri ile kullanılan yere farklı bir hava ortamı sunmaktadır. 1. Sınıf kaplama kullanıldığından kullanım süresi ne kadar uzun olursa olsun kaplamada sıkıntı çıkmamaktadır ve şık görümünü korumaktadır. Ürünün kimyasallar ile temas etmesi söz konusunda hasar görmektedir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, deterjan, asit, alkol, kireç çözücü ve benzeri ürünler) temas etmesi söz konusu ürünün yüzeyinde kötü görünüm ve aşınma gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı ürünü kimyasallardan uzak tutmak sizin ve ürünün yararınadır. Uzak tutmanızı rica ve arz ederiz. Su ve sıvı gibi maddeler ürünün yüzeyinde paslanma gibi durumlar meydana getirmektedir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünleri nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir.

Wc Kapı Kolu, ekonomik fiyatları ile müşterilerimize sunulmaktadır. Farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara ve müşterilerin maddi durumunu düşünmektedir. Birçok farklı renk modelleri ile her kapıya uygun şekilde üretilmiştir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmaktadır. Gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılır. Müşterilerin mağdur olmaması için elinden geleni yapan firmamız müşterilerini ve kullanıcıların yardımını ve sorunlarına yardımcı olmaktadır.