1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

ÇEKME KOL

Çekme Kapı Kolu, değişebilen modeller ve renkleri ile müşterilerimize sunulmakta olan bir ürün olarak üretilmektedir. İş yerleri ve evlerde kullanımı sıklık göstermektedir. Şık tasarımları ile kullanıcıların ve müşterilerin göz zevkine hitap etmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan ve zahmetsiz kullanım şansları sunmaktadır. Montajı oldukça kolay olan ve hiçbir sıkıntı ile karşılamayacağından emin olarak yapılmaktadır. Değişebilen boyutlarda olan bu ürün her çekmece ve benzeri yerlere kolaylıkla uyum sağlamakta ve kullanım imkanı sunmaktadır.

Dekoratif Çekme Kolu,  1. Sınıf malzemelerden imal edilen bu ürün kullanıcıların daha rahat ve sağlıklı kullanma olanakları taşımaktadır. Son derece kaliteli olan bu ürün uzun ömürlü olmasıyla müşterilere daha ekonomik bir yapısı olduğunu belirtmektedir. Kullanımı esnasında daha doğru kullanım sergileyerek uzun ömürlü olmasına katkı sağlamakta ve ömrünü uzatmaktadır. Matkap veya tornavida sayesinde kolay bir montaj şansı sunmaktadır. Doğru bir montaj ile ürüne hiçbir zarar verme ve yıpratma gibi olanaklar yaşanmamaktadır. Bazı kimyasallar ile temas etiğinde yüzeyinde ciddi aşınmalar ve hasarlar görülebilmektedir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, alkol, asit, deterjan, kireç sökücüler ve diğer çözeltiler ) temas etmesini engellemek ve dikkat etmek hem sizin yararınıza ve ürünün faydasınadır. Çekme Kapı Kolu, Su ve sıvı gibi maddeler ürünün yüzeyinde pas ve aşınmalara neden olmaktadır.  Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesini engelleyerek daha güvende bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Ekonomik fiyat aralıkları ile müşterilerimizi zor durumda bırakmamaktadır. Değişebilen renk ve fiyat aralıkları ile müşterilerim maddi ve manevi destek olmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanı sunmakta olan firmamız müşterileri de düşünmektedir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır.