Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


75 TL
105 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

PANİK ÇIKIŞ KOLU

Panik Çıkış Kolu, ürün yüksek güvenlik ve rahat bir kullanım sunmak için üretilen ve bu konuda oldukça başarılı olan bir ürün olmaktadır. Oldukça kullanışlı olmasına rağmen dış görseli de oldukça dikkat çekmektedir ve kullanıcıların zevkine hitap etmektedir. Evlerde, site alanlarında ve iş yerlerinde yaygın olan bu ürün hemen hemen her yerde kullanımına rastlanmaktadır. Ürün açil çıkış kapılarında ve yangın kapılarında kullanılmaktadır.

Yangın Çıkış Kolu, 1. Sınıf bir ürün olması ile kullanıcıya rahat kullanım olanakları taşımaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olmasıyla darbe ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Panik durumunda kapıların hemen açılması ve hızlı bir yol sunmaktadır. Bu sayede birçok can kurtarmaktadır. Ürünün kimyasal ürünlerle tepkimeye girmesi üründe ciddi hasarlar meydana getirir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, alkol, asit, kireç çözücü, tuz ruhu ve diğer çözeltiler ) temas etmesinde üründe aşınmalar ve benzeri durumlar görünmektedir bu sorunda ürünün güvenlik sistemine zarar vermektedir. Ayrıca görünüşünü de yitirmektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ürünün mekanizmasına zarar vermektedir. Buda güvenlik sisteminin zarar görmesine eşit bir durumdadır. Ürünü su ve sıvı gibi maddelerden korumak sizin ve ürünün yararınadır. Ürünün farklı boyuta ve çeşit seçenekleri de bulunmaktadır.

Acil Çıkış Kolu, Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize kolaylık sunan firmamız gerekilen yerde indirim imkanları sunmaktadır. Fiyat aralıkları ile kolaylık imkanları sunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılır ve ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede müşteri mağdur bir durumda kalmamaktadır.