Filtreler

Ebat

FİYAT ARALIĞI


5 TL
14 TL

RENK

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

PİMAPEN PVC KAPI KOLU

Pimapen Kapı Kolu, genellikle lavabo kapılarında kullanılan ve tüm lavabo kapılarında kullanılan bir üründür. Sabit beyaz renkte olmak üzere iki çeşit modeli bulunmaktadır. Bu modeller kullanıcının işini kolaylaştırmak için üretilmiş ve oldukça da etkili bir üründür. Şık görünümü le kullanıcıların ve müşterilerin göz zevkine hitap etmektedir. Kir ve leke tutmaması nedeni ile uzun yıllar görünümünü korumaktadır. Temizlenmesi kolay ve zahmetsizdir.

PVC Kapı Kolu, son derece kaliteli bir plastikten imal edilmektedir. 1. Sınıf plastikten imal edilen bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzun olarak imal edilen bu ürün ekonomik fiyatlarla müşterilerimizi beklemektedir. Kalite kontrol aşamalarından geçerek dayanıklılıkta son noktada müşterilerimize sunulmaktadır. Kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Leke ve kir tutmaması nedeni ile temizlenmesi kuru veya nemli bir bez yardımı ile daha kolay bir duruma gelmektedir. Kimyasal ürünler ile tepkimeye girdiği anda diğer ürünler ve kapı kulpları gibi aşınma ve benzeri durumlar olmamaktadır. Kimyasal ürünlere dayanıklı olarak üretilmiş ve müşterilerimize sunulmaktadır. su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda üründe hiçbir şekilde aşınma ve paslanma benzeri durumlar olmamaktadır.

Plastik Kapı Kolu, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatlerini üslerine toptan ürünümüz oldukça uygun fiyat seçeneği bulunmaktadır. Firmamız gerekilen yerlerde indirim imkanları sunarak müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ve müşteriler mağdur bir durumdan düşmemektedir.