159 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 159

ROZETLİ KAPI KOLU

Rozetli Kapı Kolu, birbirinden farklı şık tasarımları ile müşterilerimizin dikkatini ve ilgisini üzerine çekmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her kapıya uygun kulp türü bulunmaktadır. Her ürün birbirinden şık imalatlarla üretilmiştir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün müşterilerimize zorluk yaşatmaz. Oldukça kolay kullanımı olan bu ürün kullanım esnasında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Elin veya vücudun hiçbir bölgesine zarar vermemektedir.

Kapı Tutamağı, ürün son derece kaliteli olarak ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olmasından dolayı uzun yıllar kullanım şansı sunmaktadır. Ömrü uzun olarak üretilmiş olup firmamız müşterilerin yararına bir ürün sunmaktadır. 1. Sınıf kalitede malzemelerden üretilen bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı olarak müşterilere sunulmaktadır. Kimyasallar ile temas etmesi söz konusunda üründe oldukça büyük ve ciddi zarar almaktadır. Bu kimyasallar çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç çözücüler ve diğer kimyasallardan uzak tutulması sizin yararınıza ve ürünün faydasınadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün yüzeyinde paslanma ve benzeri durumlar meydana getirmektedir. Bu sebepten dolayı ürünü sıvı gibi maddelerden uzak tutmakta yarar vardır. Kapı kolu Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir.

Kapı Açma Kolu, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çekmekte ve yardımcı olmaktadır. Gerekilen yere indirim imkanları sunmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu ve ürününe son derece güvendiğini göstermektedir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi alınmakta ve ürünün yenisi ile değişimi yapıldıktan sonra müşteriye gönderilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz mağdur bir durumda bırakılmamaktadır.