309 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 309

Menteşe Ray Makas

Menteşe, ray ve makas kategorisinde Menteşeler düz, deve, süper deve ve dereceli menteşeler olmak üzere 4 grup da inceleyebiliriz bunlar gazlı ve normal olmak üzere 2 çeşittedir. samet, blum, yeniler, fors, asa olmak üzere 5 farklı marka ile çalışmaktayız çekmece rayları, klasik ray, teleskopik ray, kısmı açılım, tam açılım, smartbox ve antaro modelleriyle mevcuttur.

Samet, asa, yeniler ve blum dur frenli ve frensiz olarak 2 grup da inceleyebiliriz. Makas, blum aventos grubu hks, hk, hf, hl, hs, hkxs, samet performe makas, gazlı piston, kalkar kapak makasları, düz bar makasları, samet duolift ve samet d-lite olmak üzere inceleyebiliriz. Kapı, pencere, mobilya kapakları vb. açılır kapanır şeylerde kullanılan, bir mille birbirine tutturulmuş, biri sabit, öbürü hareketli iki parçadan oluşmuş metal parçaya menteşe denir. Beş farkı menteşe türü vardır bunlar; taş menteşeler, frenli menteşeler, dereceli menteşeler, cam menteşeleri, masa menteşeleridir.

Menteşelerin üzerine sorunsuz ve zahmetsizce montaj ve istendiğinde yine aynı kolaylıkla sökülme imkanı sunmaktadır. Mobilya ve kapı kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan ürünlerdir.Ray kategorisi klasik çekmece rayları, teleskopik raylar, smartbox, tandem, antarobox ve smart slide olarak altıya ayrılır. Piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir. Ebat ve model olarak bir çok çeşide ayrılabilir. Blum aventos makaslar, gazlı pistonlar ve bar makasları olmak üzere makasları inceleyebiliriz. Mobilya makasları endüstriyel tasarımı sayesinde minimal bakış açısıyla üretilmiş bulunmaktadır. Yavaşlatıcı kategorisinde kapak yavaşlatıcı ve menteşe yavaşlatıcı bulunuyor. Kapak yavaşlatıcı, Kayar kapakların sertçe kapanmasını önleyerek dolabın ve sürgü sistemlerinin ömrünü uzatmasına yarar menteşe yavaşlatıcı aynı şekildedir örttüğümüz kapağı frenleyerek durdurmasına yarar. Montajları son derece kolay ve fazla efor sarfetmeden yapılmaktadır.