296 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 296

Menteşe Ray Makas

Menteşe, ray ve makas kategorisinde Menteşe ler düz, deve, süper deve ve dereceli menteşeler olmak üzere 4 grupda inceleyebiliriz bunlar gazlı ve normal olmak üzere 2 çeşittedir samet, blum, yeniler, fors, asa olmak üzere 5 farklı marka ile çalışmaktayız raylarımız klasik ray, teleskopik ray, kısmı açılım, tam açılım, smartbox ve antaro modelleriyle mevcuttur.

Samet, asa, yeniler ve blumdur frenli ve frensiz olarak 2 grupda inceleyebiliriz. Makas, blum aventos grubu hks, hk, hf, hl, hs, hkxs, samet performe makas, gazlı piston, kalkar kapak makasları, düz bar makasları, samet duolift ve samet d-lite olmak üzere inceleyebiliriz.

Kapı, pencere, mobilya kapakları vb. açılır kapanır şeylerde kullanılan, bir mille birbirine tutturulmuş, biri sabit, öbürü hareketli iki parçadan oluşmuş metal parçaya menteşe denir. Beş farkı menteşe türü vardır bunlar; taş menteşeler, frenli menteşeler, dereceli menteşeler, cam menteşeleri, masa menteşeleri dir. Menteşelerin üzerine sorunsuz ve zahmetsizce montaj ve istendiğinde yine aynı kolaylıkla demontaj imkanı sunmaktadır. Mobilya ve kapı kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan ürünlerdir.Ray kategorisi klasik çekmece rayları, teleskopik raylar, smartbox, tandem, antarobox ve smart slide olarak altıya ayrılır. Piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir. Ebat ve model olarak birçok çeşide ayrılabilir. Blum aventos makaslar, gazlı pistonlar ve bar makasları olmak üzere makasları inceleyebiliriz.Makaslar endüstriyel tasarımı sayesinde minimal bakış açısıyla üretilmiş bulunmaktadır. Yavaşlatıcılar kategorisinde kapak yavaşlatıcılar ve menteşe yavaşlatıcılar bulunuyor. Kapak yavaşlatıcılar, Kayar kapakların sertçe kapanmasını önleyerek dolabın ve sürgü sistemlerinin ömrünü uzatmasına yarar menteşe yavaşlatıcılarda aynı şekildedir örttüğümüz kapağı frenleyerek durdurmasına yarar. Montajları son derece kolay ve fazla efor sarfetmeden yapılmaktadır.