Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


6 TL
14 TL

   
13 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 13 , Toplam 13

Klasik Çekmece Rayları

Çekmece raylarını 5 kategoride inceleyebiliriz. Biz burada sizlere bu 5 kategori arasından klasik çekmece raylarından bahsedeceğiz.

Klasik çekmece rayları genellikle gardırop takımında bulunan çekmecelerde kullanılır. Ürünler Yeniler ve Samet marka kalitesi altında üretilmektedir. Ürünler metal ile üretilmektedir oldukça kaliteli olarak üretilen klasik çekmece raylarının dış görünüşünde metalik kaplama kullanılmaktadır.

Klasik çekmece raylarının boyutları kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir, kesilme gibi bir imkânı olmadığı için farklı boy seçenekleri mevcuttur. Bu boyutlar 300 mm, 350 mm, .. , 550 mm boyutları arasında değişkenlik göstermektedir. 2 markamızda örneklerde verilen boyutlar arasında ürünlerini üretmektedir.

Klasik çekmece rayları Yeniler ve Samet marka olmak üzere 2'ye ayrılır. Yeniler marka ile üretilen ürünlerimiz diğer raylara göre daha sağlam olup daha fazla ağırlık taşımaktadır ve beyaz renktir. Bu çekmece rayı takım olarak satılmaktadır sitemizden alışveriş yaptığınızda ürün tarafınıza kargo ile geldiğinde bir çekmeceye göre gelmektedir tarafınıza yalnız bu rayları almadan önce çekmecenizin ölçüsünü iyi almanız gerekmektedir.