Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


5 TL
11 TL

RENK

   
7 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 7 , Toplam 7

Cam Menteşeleri

Cam Menteşesi, cam kapaklarının sesiz kapanmasını sağlayarak kullanıcıların ve müşterilerin dikkatini çekmektedir. Oldukça kolay bir kullanımı ve montajı olmak üzere müşterilerimize kolaylıklar sunmaktadır. Bu ürün şık görünümü ile cam aksesuar bölümüne yeni bir stil kazandırmaktadır. Cama delik açmaya gerek kalmadan geçme olarak monta edilme imkanı sağlamaktadır. Ambalaj içerisinde cama zarar vermesini engelleyen yan malzeme olan contalar bulunmaktadır. Montajı ve sökülmesi de oldukça kolaydır ve kullanıcıya zorluk yaşatmaz.

Cam kapak Menteşesi, son derece de kaliteli olan bu ürün darbelere ve oluşabilen çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Bu ürünün montajı tornavida veya şarjlı bir matkap yardımı ile daha kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı ömrü oldukça uzundur. Doğru bir montaj ile ömrüne katkı sağlayarak ömrünü uzatmış bir duruma gelmektedir. Ürün kimyasal ürünler ile temas etiği anda ürünün belirli yerlerinde aşınma ve kötü görüntüler meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı ürünü kimyasal ürünler le temas etmemesi sizin ve ürünün yararınadır. Montaj elemanları olan vidalar ürünün yanı sıra müşteriye ulaşmaktadır. Durdurma hızı ve kuvvet ayar vidası ile kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir.

U Tipi Menteşe, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize yardımcı olmaktadır. ayrıca değişebilen fiyat aralıkları ile müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunmaktadır. Ürünün arkasında duran firmamız herhangi bir aksilik sonucunda ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi gönderilerek müşteriler mağdur durumda olmamaktadır.