Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
40 TL

   
12 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 12 , Toplam 12

DERECELİ MENTEŞE

Dereceli menteşe, birçok mutfak dolaplarında ve yatak odalarında kullanılmakta olan bu üründür. Mobilya kapaklarının sesiz ve sorunsuz kapanmasını sağlamaktadır. Bu ürün sayesinde dolap kapaklarınız ve mobilyalarınız zarar görmemektedir. Ürün oldukça kullanışlı olmasıyla mobilyacıların sıklıkla kullandığı bir ürün olmasıyla bilinmektedir ve tavsiye edilmektedir. Mobilya aksesuarları alanına da girmekte olan bu ürün kullanılmasıyla birçok yenilik katmaktadır. Kullanılacak olan kapağın açısına göre farklılık göstermektedir. Frenli ve frensiz olmak üzere iki tür çeşitleri bulunmaktadır.

Samet menteşe, 1. Sınıf çelikten üretilmiş olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Zor şartlarda üstün iş performansı sunan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Son sınıf olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır ve ömrü uzun olarak üretilmiştir. Çelikten üretildiği için bu ürün paslanma ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Montajı şarjlı matkap ve tornavida ile kolay bir şekilde yapılmaktadır. Montaj esnasında menteşe ve dolap kapağı hiçbir zarar görmemektedir. 165 derece menteşe Dolap kapaklarında oluşabilecek gönye sorunu menteşenin üzerinde bulunan ayar vidası ile kolay bir şekilde montaj yapılan yere uyum sağlamaktadır. Menteşenin montajı için kullanılan yan malzeme olan vidalar sayesinde daha kolay bir duruma gelmiştir.

90 derece menteşe, Ekonomik fiyat aralıkları ile müşterilerimize seçme şansı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunmakta olan firmamız ürününe oldukça güvenmektedir. 45 derece menteşe Herhangi bir aksilik esnasında ürünün gere iadesi yapılmaktadır. Gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılarak müşterilerimizin mağdur bir durumda olmasını engelleyerek memnun etmektedir.