Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
20 TL

   
20 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 20 , Toplam 20

MASA MENTEŞESİ

Masa Menteşesi, masa menteşeleri genellikle 2 ahşap parçayı birbirine bağlamak ve birleştirmek amaçlı kullanılmaktadır. Ürün çoğu zaman ahşap parçaya ve yüzeye gömme olarak kullanılmaktadır. Birçok mobilya ürünlerinde kullanılmakta olan bu ürün mobilya dünyasına yeni bir renk katmaktadır. Birçok faklı masa menteşe modeli bulunmaktadır. Doğru modeli kullanılmasıyla birlikte ürün daha sağlam ve daha güvenli iş imkanı sunmaktadır. Menteşeler kapı, pencere, kilitler ve mobilya kapaklarının kapanıp açılması sağlayacak ürünün daha kullanışlı bir hale gelesini sağlamaktadır.

Masa Mobilya Menteşesi, son derece kaliteli olan bu ürünler darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Ürün su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda ürünün yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi maddeler görülmektedir. Bu sebepten dolayı ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesini engelleyerek daha uzun yıllar kullanılma imkanı sunmaktadır. 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Ömrü uzundur. Tornavida ve matkap yardımı ile kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Kırma masa menteşesi Montajı ve sökülmesi de oldukça kolaydır. Ürünler kimyasal ürünler ile tepkimeye girerse üründe ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Bu yüzden bu kimyasallardan ( çamaşır suyu, alkol, asit, deterjan, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) uzak tutulması size ve ürüne oldukça faydalıdır.

Masa Kapak Menteşeleri, ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterilere uygun kullanım şekli sunmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile müşterilere seçme şansı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları da yapmakta olan firmamız genellikle müşterileri korumaya yöneliktir. Ürünlerimiz yüzde yüz korunmaktadır. Herhangi bir aksilikte ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli formatlardan sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede müşteriler mağdur durumda kalmamaktadır.