71 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 71

Askılık

Askılık, son derece kaliteli olup profesyonel markalar tarafından imalat edilmektedir. System, goldaks, nobel bu markalara örnektir. Ürünlerimizin geneli zamak metali ile imal edilip darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünlerin temizliğinde kimyasal kullanılmaması gerekmektedir.

Askılık, farklı ebat ve modelleri sitemizde mevcuttur. Portmanto askılar da sitemizde mevcut olup siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ürünlerin System Handles marka kalitesi ile imal edilenler 5.sınıf güçlendirilmiş zamak ile üretilmektedir. Ürünlerin kaplamasına zarar vermemesi için temizliğinde kimyasal kullanılmaması gerekmektedir. Çamaşır suyu, deterjan asit vb. kimyasallar bu kimyasallara örnektir. Ürünlerimiz üretici firmalar tarafından garantilidir. Askılık montajı oldukça rahat olup sökülmesi de oldukça rahattır. Ürünlerin en sağlam şekilde monte edilebilmesi için montaj işleminde şarjlı matkap veya tornavida kullanılması gerekmektedir. Askı çeşitleri genel olarak zamak metali ile üretilmektedir bu sebepten ötürü darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede ürünler uzun yıllar boyunca sizlere hizmet etmektedir ve şık tasarımları sayesinde ev ve iş yerinizin dekorasyonuna da uyum sağlamaktadır. Goldaks markasının üretmiş olduğu askılar zamak metali ile üretilmiş olup son derece dayanıklıdır. Şık tasarımları ile ev ve iş yerlerinizin dekorasyonuna uyum sağlayarak hoş bir hava katacaktır.

Goldaks askılar son derece dayanıklı olup uzun yıllar boyunca kullanılma imkanı sunmaktadır. Ürünlerin kaplamasına zarar vermemesi için kimyasal ile temas etmemesi gerekmektedir. Aksi taktir de ürün kaplamasında kabarmalar açılmalar gibi durumlar açığa çıkabilir. Vestiyer askısı, bu yüzden ürün temizliğinde kimyasal kullanılmaması gerekmektedir nemli biz bez yeterli olacaktır. Ürünlerin montajı oldukça basit olup sökülmesi de oldukça basittir. Üst düzey sağlamlık için montaj işleminde şarjlı matkap veya tornavida kullanılması gerekmektedir. Bu sayede ürün vidaları montajlanan zeminde gevşeme göstermeyeceği için uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.
Nobel markasının üretmiş olduğu askılar zamak metali ile üretilmiş olup darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ürün kaplamasına zarar vereceğinden kimyasallar ile temas etmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde ürün kaplamasında istenmeyen kötü görüntüler açığa çıkabilir. Bu sebepten ötürü ürün temizliğinde kimyasal kullanılmaması gerekmektedir, nemli bir bez yeterli olacaktır.

Sitemizde bulunan askılar son derece kaliteli olup uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek amacı ile ürünlerimizi profesyonel imalat firmalarından temin etmekteyiz.