29 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 29

PORTMANTO ASKILIKLAR

Portmanto Askılık, evlerde ve iş yerlerinde kıyafet ve benzeri giyim çeşitlerini asmakta kullanılmaktadır. Şık görünümü olan bu ürünler kullanıcılar tarafından beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Gündelik hayatı kolaylaştırmak ve elbiselerin ütüsünü bozmamak amacı kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolay bir temizlik sunabilirsiniz. Birden çok çeşitleri ile müşterilerimize seçenek imkanı sunmaktadır. İstenilen yere ve kullanılacak yere göre birçok ebatta askılar bulunmaktadır.

Kaban Askısı, 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürün darbelere ve çizilmelere dirençli olarak imal edilmiş ve müşterilere daha kullanışlı bir ürün olarak sunulmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olsa da bazı yönden sorunlar içermektedir. Su ve sıvı ile temas etmesi ürünün yüzeyinde aşınmalara ve paslanma gibi kötü görünmesine yol açacak ibareler bırakabilmektedir. Bu nedenle ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutulması size ve ürünün yararına olacaktır. Ürün uzun yıllar kullanıma müsait bir durumdadır. Ömrü oldukça uzundur. Kimyasal maddeler ile tepkimeye girmesi ürünün oldukça zarar almasına sebep olmaktadır bu yüzden ürünü kimyasal ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan, alkol, asit, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) ürünlerden uzak tutmak ürünün ömrüne katkı sağlamaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap ile daha kolay bir montaj imkanı sunmaktadır.

Elbise askısı, ergonomik ve cazip fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır ve müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak gerekti yerde indirimler de yapmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmektedir. Ürününe son derece güvenmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlamaktadır bu şekilde müşteriler ve kullanıcılar mağdur kalmamaktadır. Müşterilere cazip fiyatta ve görünüşte her türlü askı çeşitleri bulunmakta ve ebatları farklı bir şekildedir.