9 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 9 , Toplam 9

VESTİYER ASKILIKLAR

Vestiyer Askılıklar, her türlü kapak ve çekmecelerde kullanılabilen bir üründür. Müşterilerin isteği ve dileklerini gerçekleştirmek amaçlı üretilmiştir. Kullanıcıya kolaylık sunmak amaçlı üretilen bu askılıklar oldukça da kullanışlı yönleri ile bilinmektedirler. Temizlenmesi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Kuru veya nemli bir bez yardımı ile rahatlıkla temizlenen bu ürün her acıdan kolaylık sunmak amacı ile imal edilmiştir. Son derece modern olan bu ürün şık tasarımları ile müşterilerin dikkatini de çekmektedir. Ebatları ve ölçüleri farklı her mekan ve yüzeye göre kullanılmaktadır.

Çekmece Askılığı, son derece kaliteli bir üründür. Bu sebeple çizilmelere ve darbelere oldukça dirençlidir. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen bazı yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkileri su ile ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi anda ürünün yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi kötü görüntüye yol açabilmektedir. Kimyasal maddeler ile teması söz konusunda üründe ciddi hasarlar görülmektedir. Bu kimyasal ürünler ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan, asit, alkol, kireç sökücü ve diğer sökücü maddeler ) temas etmemesi sizin ve ürünün yararınadır. Ürün 1. Sınıf kalitede bir ürün olması nedeni ile uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca ömrü uzun olması ile sıklıkla tercih edilmektedir. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolaylıkla monta edilmektedir.

Kapak Askılığı, ürün oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yapmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak her bütçeye uygun cazip fiyat aralığı sunmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilikte ürünün iade ve değişimi sağlanmaktadır.