Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


6 TL
17 TL

   
26 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 26

ÇOCUK ODASI PORSELEN KULP

Çocuk Odası Kulp, gündelik ev hayatında çocukların odasını şık göstermek ve dekore etmek amaçlı sıklıkla tercih edilmekte olan bir üründür. Şık tasarımları ve desenleri ile çocukların dikkatlerini üstüne çekmektedir. Evlerde ve çocuk odasında bulunan her türlü çekmece ve dolap kapaklarına uyarlı şekilde imal edilmektedir. Farklı ebatlarda ve şekillerde bulunmakta olan bu ürün son derece kaliteli olmasıyla kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü nemli veya kuru bir bez yardımı ile rahatlıkla temizlenmektedir.

Porselen Kulp, son derece kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dirençli olarak imal edilmektedir. Fakat her ürün gibi bazı olaylardan dolayı ürün hasar alabilir. Dış hava olaylarında ürün zarar görebilir ve dayanıksızdır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi kötü durumlar oluşabilmektedir. Bu nedenle su ve sıvı gibi maddeler ile temas ettirmemek hem ürünü daha kullanışlı kılar hem de daha şık görünüşler sunmaktadır. Kimyasal maddeler ile tepkimeye girdiği zaman ürün ciddi hasarlar alabilir bu nedenle ( tuz ruhu, çamaşır suyu, alkol, asit, deterjan ve kireç çözücü vb. çözücüler ) kimyasallardan uzak tutmanızı arz ve rica ederiz. Ürün oldukça uzun ömürlüdür. Uzun yıllar kullanış imkanı sağlamaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile hızlı bir montaj imkanı sunmaktadır. Doğru bir montaj ile uzun ömürlü olmasına katkı sağlayıp kullanış ömrünü de uzatmış olacaksınız. Yanı sıra yumuşak plastik mobilya kulplarını da tercih edip göz atabilirsiniz.

Desenli çocuk odası kulp, ekonomik alandan uygun teklifler ve fiyatlar sunan firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız ürünün arkasında ve müşterilerin yanında olduğunu belirtmek amacı herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve değişimi sağlanmaktadır.