56 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 56

POLYESTER MOBİLYA KULP

Taraftar Top Çocuk Mobilya Kulp, her çeşit ve her zevke göre imal edilen mobilya kulpları hem erkek hem kızlar için üretilmiştir. Şık tarımları ve görünüşleri ile oldukça sevilmekte olan kulp türleri çocuk odalarında da dekor amaçlı kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün çocuk sağlığına da zarar vermemektedir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu üründe nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla yapılmaktadır. Monta yapılması oldukça kolay ve zamandan tasarruf yapmaktadır.

Çocuk Odası Mobilya Kulp, son derece kaliteli olan bu ürün darbe ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olarak bilinmekte ve genellikle en çok tercih edilen ürün olarak müşterilere sunulmaktadır.  Son derece kaliteli bir ürün olduğundan dolayı sağlınızı tehdit etmez ve güvenilir ortam sunmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda yüzeyinde aşınmalar ve paslanma gibi kötü durum meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutarak ürünün işlevini yerine getirmesini sağlamış olacaksınız ve sıvılardan uzak tutmanızı rica ve arz deriz. Kimyasal ürünlerle tepkimeye girmesi sonucunda ürün ciddi hasar görebilmektedir. Kimyasal ürünler ile ünü uzak tutmanızı rica ederiz.  Monta edilmesi oldukça kolaydır ve tornavida, şarjlı matkap yardımı ile daha kolay bir duruma gelmektedir. Yanı sıra çocuk odası porselen kulplara, da bir göz atabilirsiniz birçok farklı modelleri yer almaktadır.

Çekmece Çocuk Odası Kulp, yerlerde indirim imkanı ve cazip seçenekler sunmaktadır. Her dolap kapaklarına ve çekmecelerine uyumludur. Birçok ebat çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak ekonomik fiyatlar sunmaktadırlar. Firmamız müşterilerin yanında olduğundan dolayı herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi ve değişimi yapılmaktadır.