39 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 39

YUMUŞAK PLASTİK MOBİLYA KULP

Oyuncak Kulp, yumuşak olması ile çocuklara ve kullanıcılara hiçbir konuda zarar vermemektedir. Son derece kalitelidir. Sağlık açısında oldukça güvenlikli olan ve hiçbir zararlı madde içermeyen bir üründür. Temizlemesi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir. Kolay monte etmeye yarayan seçenekleri ile kullanıcıya gönderilmektedir. Ürün kutu içerisinde elinize ulaşmaktadır. Birçok farklı şekilde ve ebatlarda her çekmece ve mobilyalara uyumlu orak imal edilmektedir.

Renkli Kulp, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün oldukça dayanıklı ve çizilmeye karşı dirençli olarak imal edilmektedir. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen dış hava etkilerine oldukça dayanıksızdır ve hasar alma olanağı yüksektir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi kötü görüntüye yol açan durumlar oluşmaktadır. bu gibi sorunların önüne ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas içersin de olmamasına rica ve arz ederiz. Çocuk odası kulp, uzun ömürlüdür ve uzun kullanış imkanı sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki gibi şık görüntüsünü ve kullanış yönü devam etmektedir. Kimyasal ürünler ile tepkimeye girmesi ürünün ciddi hasarlar almasına neden olmaktadır. Bu kimyasallar ( asit, alkol, çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözücüler gibi maddeler. ) temas da bulundurmamak sizin ve ürünün yararına olacaktır. Montajı oldukça kolay ve çaba sarf etmeden hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap sayesinde daha kolay bir montaj seçeneği sunulmaktadır ve zamandan tasarruf yapıp birçok işi kısa sürede yapmanıza yardımcı olmaktadır. Yanı sıra sarkaç dolap mobilya kulplarına da göz gezdirebilirsiniz en çok kullanılan ve tercih edilen kulp türüdür.

Genç Oda Mobilya Kulp, firmamız uygun fiyatlar ile ürünleri satışa hazır halde koymaktadır. Gerekilen yerlerde indirim imkanı ve seçenekler sunmaktadır. Birçok seçenek imkanı sunmaktadır her dolap kapaklarına ve çekmecelerine uyumludur. Birçok ebat çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak ekonomik fiyatlar sunmaktadırlar. Firmamız müşterilerin yanında olduğundan dolayı herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi ve değişimi yapılmaktadır.