502 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 502

DEKORATİF MOBİLYA KULPLARI

Dekoratif Mobilya Kulp, gündelik hayatta karşımıza çıkmakta olan bu ürün çoğu yerde sıklıkla kullanılmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde kullanılır ve hayatımızın en önemli ürünlerindendir. Sayısız tarzda ve çeşitli malzemelerden üretilen mobilya kulpları kullanıcıların ve müşterilerin zevklerine ve hazlarına dayalı olarak birçok seçenek sunmaktadır. Birçok renkte ve şekilde kulp çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerin isteğine ve arzusuna göre üretilmiştir. Şık tasarımları bulunan değişik modellerde kulplar görünüşleri ile kullanıcıya hitap eder.

Dolap kapaklarında sıklıkla kullanılan bu kulp türleri dolap kulpları olarak müşterilerimiz tarafından bilinmektedir.1 sınıf bir ürün olmasına rağmen aşırı su ile temas edildiği anda renginde akma ve yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi ibarelere rastlamak mümkündür. Bu nedenle su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmemesine dikkat etmeniz rica ve arz etmekteyiz. Kimyasal maddeler ile temas etmesi söz konusunda ( çamaşır suyu, tuz ruhu ve deterjan gibi maddeler ) ürün ciddi zararlar alabilmektedir. Son derece kaliteli olan bu ürün uzun yıllar kullanıma müsaittir ve ömrü uzundur. Tornavida veya şarjlı matkap yardımı ile monta edilmesi oldukça kolay bir duruma gelmiştir. Mutfak kulpları ev hanımların zevkine göre mutfak kapaklarında kullandıkları çeşitlerindendir. Şık görünümleri ve kolay temizlenmesi amacı ile ev hanımların sıklıkla tavsiye etikleri ürünlerdendir. Uzun kullanımlarda ilk gündeki gibi şık görümünü korumaktadır. Farklı ebatlarda ve farklı maddelerden imal edildiğinden her zevke uygun bulunmaktadır. Çekmece kulpları ise her an her yerde kullanıma müsaittir. Evlerde, iş yerlerinde sıklıkla tavsiye edilmektedir. Şık tasarımları ile sade çekmeceleri bile son derece modern ve şık görünümlere kavuşturabilir. Monta edilmesi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Temizlenmesi zaman almaz kuru veya nemli bir bez yardımı ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Farklı ebatlarda ve boylarda bulunabilmektedir. Müşterilerin ve kullanıcıların istediği türde farklı mobilya kulpları bulunmaktadır bunlar Avangartmobilya kulp, Antik-eskitme mobilya kulp, Porselen mobilya kulp, Taşlı mobilya kulp olarak farklı imal edilmiş birçok kulp çeşit bulunmaktadır. Ham maddeleri farklı olması ile her kullanıcıya göre farklı kulp çeşit i bulunmaktadır.

Ekonomik fiyatları ile müşterilerimize cazip fiyat imkanları sunmakta olan firmamız gerekilen yerde indirimler ile müşterilerimize yardım etmektedir. Firmamız hem müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak uygun fiyatlar sunmaktadır. Müşterilerimizin yanında olan firmamız herhangi bir aksilik durumunda geri iade veya ürün değişimi sağlamaktadır. Bu sayede ürününe güvendiğini göstermektedir.