119 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 119

ANTİK - ESKİTME MOBİLYA KULP

Antik - Eskitme mobilya kulp, günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünler arasında en önemli yeri tutan kulp türleri, temizlenmesi kolay olmasıyla sıkça kullanılmaktadır. Güzel ve şık görünümleri ile mobilyalarda dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Simetrik yapısı ile kullanımı oldukça kolay bir duruma gelmiştir. Nemli veya kuru bir bez ile temizlenmesi oldukça kolay ve caba sarf etmeden yapılmaktadır. Birçok seçenekleri bulunan kuplar her çekmece, dolap ve birçok yerlerde kullanılabilir. Müşterilerin zevkine göre üretilmiş olan kulplar farklı ebat ve boylarda müşterilere sunulmaktadır.

Dekoratif dolap kulpları, mobilyalarda dekor amaçlı da kullanılan kulplar darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmiştir. Kaliteli bir ürün olmasına rağmen su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda ürünün yüzeyinde aşınmalar ve paslanmalar görülebilmektedir yanı sıra bu sorunla birlikte renk akması da olmaktadır. Kimyasal maddeler ile temas etmesi ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan gibi maddeler ) üründe ciddi zararlar almasına neden olmaktadır. Antik mobilya kulp, kimyasal maddelerden uzak tutmak ürünün ömrünü uzatır. Uzun zamanlar kullanıldıkça da ilk gündeki gibi şık tasarımını korumaktadır. Montaj yapımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile montaj yapımı oldukça kolay bir duruma gelmektedir.

Eskitme mobilya kulp, ürün oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yapmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak her bütçeye uygun cazip fiyat aralığı sunmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilikte ürünün iade ve değişimi sağlanmaktadır. Monta edilmeye yardımcı vidalar ile gönderilmektedir. bunların yanı sıra porselen dolap kulplarına da bakabilirsiniz.