137 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 137

AVANGART MOBİLYA KULP

Avangart Mobilya Kulp, evde ve iş yerlerinde kullanıma rastlanmaktadır. Değişebilen şekillerde ve ebatlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Kolay temizlenmesi ile kullanıcıların şiddet ile tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır. Nemli bir bez yardımı ile veya kuru bir bez ile zorluk çekmeden ve caba sarf etmeden hızlı bir şekilde temizlenmektedir. Tv ünitelerinde, çekmecelerde, mutfak dolaplarında, şifonyerlerde, vestiyerlerde ve banyo dolaplarında kullanılmaktadır. Şık tasarımları ile müşterilerin

1.snıf bir ürün olmasına rağmen su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda renginde akma meydana gelir ve yüzeyinde aşınma, paslanma ibareleri görülmektedir. Bu neden ile su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesini engellemenizi rica ve arz ederiz. Kimyasal ürünler ile tepkime gerçekleştirdiği anda ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan ve benzeri kimyasallar ) ürün ciddi zararlar görülebilmektedir. Dekoratif kulp olarak müşterilerin istediği ve arzu etiği kulp çeşitleri raflarımızda yer almaktadır. Birçok ham maddesi bulunan kulp çeşitleri her yönden müşteriye hitap etmek için üretilmektedir bu türler şu şekilde krom, antik eskitme, altın sarısı, porselen olarak yer almaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolay bir montaj imkanı sunmaktadır.  Klasikkulp klasik seven kullanıcıları da düşünmekten olan firmamız sade ve klasik kulp imal etmektedir bu sayede müşterilerin haz ve zevkine göre kulp çeşit seçenekleri sunmaktadır.

Ekonomik ve uygun fiyatlar sunan firmamız gerekilen yerde indirimler de uygulamaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alan firmamız her zevke ve her bütçeye uygun değişken fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede müşterilerin yanında olduğunu gösteren firmamız ürününe de güvenmektedir ve herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iade edilmesi ve değişimi sağlanmaktadır. bunların yanı sıra tek delik kulplarıda görebilirsiniz.