1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

PORSELEN MOBİLYA KULP

Porselen mobilya kulp, her türlü dolap kapaklarında ve birçok çekmecelerde sıklıkla kullanılan ve son derecede kullanışlı olan bir üründür. Temizlenmesi oldukça kolay ve ev hanımlarının ve diğer kullanıcılarının çaba harcamadan temizliğini yaptı bir üründür. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir. Şık tasarımları ile kullanıcıların gözdesi olan bu ürün çoğu evde ve iş yerlerinde mobilyaların dekoratif amaçlı kullanmaktadırlar. Simetrik yapısı ile kullanımı kolay ve kullanım esnasında elin iç kısmına zarar vermemektedir.

Seramik mobilya kulp, son derece kaliteli bir üründür bu sebepten dolayı darbelere dayanıklıdır ve çizilmeye karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Kalite bir ürün olmasına rağmen su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda ürün yan etkileri çıkmaktadır bunlar yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi ibarelerdir. Renginde akma da görülmektedir. Monta edilmesi yanında verilen vidaları sayesinde daha kolay bir duruma gelmiştir ve müşteriler caba sarf etmemektedir. Tornavida ve şarjlı matkap sayesinde bu durum daha kolay hale gelmiştir. Kimyasal ürünler le tepkimeye girmesi sonucunda yani temas etmesi durumunda ürün ciddi zararlar görmektedir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan gibi maddeler ) olarak belirtilmektedir ve bu maddelerden uzak tutmak sizin ve ürünün yararınadır.

Desenli mobilya kulp, ürün oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yapmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak her bütçeye uygun cazip fiyat aralığı sunmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilikte ürünün iade ve değişimi sağlanmaktadır. dolap kulpları kategorisini görmek için linke tıklamanız yeterlidir.