1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

TAŞLI MOBİLYA KULP

Taşlı Mobilya Kulpları, gündelik hayatta taşlı olması ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bu sayede kullanıcılar tarafından ve müşteriler tarafından oldukça talep gören bir üründür. Her türlü mobilya kapaklarında ve çekmecelerde kullanılabilen bir üründür. Farklı tarzlarda ve ebatlarda mobilya kulpları sunmaktadır. Farklı çeşitleri bulunmakta olan bu ürün farklılık gösterdikçe ham maddesi de değişmektedir. Farklı zevklerde ve hazlarda üretilmiş olan kulplar müşterilerin isteği ve arzusu üzerine tasarlanmıştır.

Oldukça kaliteli bir ürün olduğundan dolayı çizilmelere ve ürüne zarar gelme olasılığı oldukça azdır. Kristalmobilya kulp, 1. sınıf bir ürün olmasına rağmen dış etkilere karşı oldukça dayanıksız ve yıpranma olasılığı yüksektir. Su sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi yan etkiler göstermektedir. Bu neden ile su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesini engelleyerek ürünü daha kullanışlı bir şekil almasını sağlayacaksınız ve size daha etkili bir kullanım sunmaktadır. Kimyasal ürünler ile tepkimeye girmesi nedeni ile ürün ciddi hasarlar alabilmektedir bu kimyasallar şu şekildedir ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan gibi kimyasal ürünler ) temas etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürün uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki gibi aynı şıklıkta ve tasarımda kalacaktır. Ürün uzun ömürlüdür. Tornavida ve şarjlı matkap ile kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Şeffaf mobilya kulp, doğru bir montaj ile ömrüne katkı sağlamış olacaksınız ve ömrü uzamış olacaktır.

Ürün oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yapmaktadır. firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak her bütçeye uygun cazip fiyat aralığı sunmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilikte ürünün iade ve değişimi sağlanmaktadır. Altın sarısı dolap kulbu Çeşitlerinide görebilirsiniz.