133 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 133

ALÜMİNYUM MOBİLYA KULPLARI

Alüminyum kulp, hemen her yerde karşımıza çıkmakta olan bu ürün şık tasarımları ve görünüşleri ile müşterilerin, alıcıların odak ve dikkatini üstünde toplamaktadır. Bu sebepten dolayı çoğunlukla kullanılmakta olan bir kulp çeşitlerindendir. Oldukça kullanışlı olan bu ürün kullanım sırasında simetrik bir yapısı bulunduğundan dolayı elin iç kısmına hiçbir yan etki ve zararlı durumlar ile karşılaşmamaktadır. Parlak ve mat olmak üzere müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerin zevkine göre saten ve krom çeşitleri de bulunmaktadır.

Yatak odası kulpları, Kaliteli bir ham maddeden imal edilmiş olan bu ürün darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Dayanıklı bir ürün olması ürünün uzun ömürlü olduğuna bir işarettir. Ömrü uzun olan bu ürün uzun yıllar kolaylık sunarak müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Ömrü uzun olarak üretilmiş olan ve oldukça da sağlam olan bu ürün kaliteli olmasına rağmen hava koşullarına dayanıklı değildir ve yıpranmalar karşı dayanıksızdır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda ürün yan etkilere uğrayıp yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi durumlar görülebilmektedir bu yüzden ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas ettirmeyiniz bu sayede size daha uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Kimyasal ürünler de ürüne ciddi zararlar verebilir ve bu zararlar kalıcı bir hal alabilmektedir bu yüzden bu kimyasal ( tuz ruhu, çamaşır suyu ve deterjan gibi ürünlerden ) uzak tutulması sizin ve ürünün yararınadır. Ürün kuta halinde ve monta edilmesine yardımcı olacak vidalar ile gönderilmektedir. Monta edilmesi oldukça kolay ve zahmetsizdir. Dolap kapak kulpları, tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile oldukça kolay bir duruma gelmektedir. Kısa süre süren montajı müşterilerin zamandan tasarruf yapmasına destek olmaktadır ve kısa zamanda birçok iş yapabilme imkanı sunmaktadır.

Ergonomik ve cazip fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır ve müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak gerekti yerde indirimler de yapmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmekte ve ürününe son derece güvenmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlamaktadır bu şekilde müşteriler ve kullanıcılar mağdur kalmamaktadır. Müşterilere uygun her türlü kulp çeşitleri bulunmakta ve ebatları farklı bir şekildedir.