Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
45 TL

   
17 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 17 , Toplam 17

GÖMME MOBİLYA KULP

Gömme Mobilya Kulp, her türlü kapak ve çekmecelerde kullanılan ve oldukça etkili bir ürün olarak kullanıcılara ve müşterilere sunulmaktadır. Güzel görünümleri ile mobilyalarda dekoratif amaçlı da sıklıkla da tercih edilmiş olan bu ürün kullanıcıların gözdesidir. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Birbirinden farklı şık tasarımları ile müşterilerin ilgi odağı olan bu ürün yanı sıra farklı seçeneklerde ve renklerde müşterilerin isteği ve arzusuna göre tasarlanmıştır.

Gömme çekmece kulp, son derece kalite olan bu ürün darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmiş ve kullanıcılara bu şekilde teslim edilmektedir. Son derece kalite olarak imal edilmiş bir ürün olsa da hava koşullarına ve dış etkenlere maruz kaldığında yıpranma gibi kötü durumlar yaşanabilmektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda ürünün yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi kötü görüntü ile maruz kalabilirsiniz. Bu sebepten dolayı ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas ettirmediğiniz sürece ürün ilk gündeki gibi şık tasarımını korumaktadır. Uzun yıllar kullanım imkanı veren bu ürün zaman geçtikçe ve kullanıldıkça sıkıntı yaşamazsınız ve ilk gündeki kullanım işlevine devam etmektedir. Monta edilmesi ve kurulumu oldukça kolay ve zahmetsizdir. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile daha kolay bir montaj imkanı sunmaktadır ve hızlı bir işlev ile zaman tasarrufu yapmakta yardımcı olacaktır. Gömme kapak kulp, Zamandan tasarruf edilmesi ile birçok işi kısa sürede yapmanıza yardımcı olacaktır. Kimyasal maddeler ile tepkimeye girmesi yani temas etmesi sonucunda ürün ciddi zararlar alabilir ve işlevini yetirebilmektedir. Bu kimyasallar ( tuz ruhu, çamaşır suyu ve deterjan gibi maddeler ) maddelerden ürünü uzak tutulması gerekmektedir. Temizlenmesi nemli ve kuru bir bez yardımı ile daha kolay bir durum almaktadır.

Ekonomik ve uygun fiyatlar sunan firmamız gerekilen yerde indirimler de uygulamaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alan firmamız her zevke ve her bütçeye uygun değişken fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede müşterilerin yanında olduğunu gösteren firmamız ürününe de güvenmektedir ve herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iade edilmesi ve değişimi sağlanmaktadır. Birçok çeşit ve farklı ebatlarda bulunmaktadır. Bu ürünün yanı sıra dekoratif mobilya kulpları,  görebilirsiniz ve tercih edebilirsiniz. Şık tasarımları ile en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.