74 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 74

ZAMAK MOBİLYA KULPLARI

Zamak mobilya kulp, her türlü mobilya kapaklarında kullanılabilen ve oldukça da modern bir hale getirmektedir. Sıklıkla her yerde karşımıza çıkmakta ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla silinmektedir. Oldukça şık tasarımları ve görünüşleri ile mobilyalara adeta dekor görevi görmektedir. Birçok farklı şık tasarımları bulunmaktadır ve ebatları farklı olduğu için her yere kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Çekmece kulpları, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün oldukça darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı bir maddeden imal edilmiştir. Son derece kaliteli bir olmasına rağmen dış etkilere karşı zayıf yapıya sahiptir. Kutun içerisinde müşterilerimize gönderilmektedir ve monta edilmesi için yardımcı aparatlar olan vidalarda kutunun içinde yer almaktadır Tv ünite kulp, bazı kimyasallar ( çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan gibi maddeler ) ile temas etmesi sonucunda ürün ciddi hasarlar alabilmektedir. Bu sebepten dolayı bu tür ürünlerden uzak tutmak sizin ve ürünün yararınadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi yan etkiler meydana gelmektedir ve bu durum ürünün şıklığını da kötü etkilemektedir. Yanı sıra su ile teması ürünün renklerinin akmasına sebep olur. Sizden ricamız ürünleri bu gibi durumlarda korumanız ve temas ettirmemenizdir. Kolay montaj yapılımı ile müşterilere caba sarf ettirmeden evlerinde ve iş yerlerinde son derece modern ve şık görüntüler sunmaktadır.

Vestiyer kulp, ürün oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak her bütçeye uygun cazip fiyat aralığı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yapmaktadır Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilikte ürünün iade ve değişimi sağlanmaktadır. Birçok seçenek imkanı sunan firmamız her daim müşterilerin ve alıcıların isteğine göre imal etmektedir. Mobilya kulplarını evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.