189 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 189

DÜĞME MOBİLYA KULP

Düğme Mobilya Kulp, her türlü mobilya kapaklarında kullanılabilen bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. Şık tasarımları ve görünüşleri ile birçok kulp seçenekleri sunulmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolaydır ve caba sarf etmeden yapılabilmektedir. Şık tasarımları sayesinde birçok kullanıcılar tarafından müşterilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Müşterilerin isteğine göre birçok renk çeşitleri bulunmaktadır. Şık tasarımları nedeni ile evlerde ve iş yerlerinde mobilyalarda dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Nemli ve ya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir ve bu sayede sıklıkla tercih edilmektedir.

Son derece kaliteli bir ürün olarak imal edilmiş ve genelde kullanıcıları bu yönü ile tatmin etmekte ve severek kullanmalarını sağlamaktadır. Desenli düğme kulp, son derece kaliteli bir ürün olması yanında bazı sorun ve sıkıntılar ile karşılaşmaktayız. Su ve sıvı gibi maddeler ile teması söz konusunda ürünün yüzeyinde oluşan aşınmalar ve benzeri paslanma olayları görülmektedir. Bu nedenle ürünü su ve benzeri sıvı gibi maddelerden uzak tutmakta yarar vardır. Ürünü bu maddelerden uzak tutarak daha uzun yıllar kullanım sağlanmakta ve ömrü uzamaktadır. Kimyasal maddeler ile de temas etmesi sonucunda üründe ciddi zararlar görülebilmektedir. Bu sebepten ( çamaşır suyu, tuz ruhu ve deterjan gibi kimyasal ürünler ) den uzak tutmak ürünün ve kullanıcının yararınadır. Ürün oldukça uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır ve ömrü oldukça uzundur. Doğru monta edilmesi ile ömrüne katkı sağlamış olursunuz ve ömrü uzamış olacaktır. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolay bir montaj imkanı sağlamaktadır. Birçok çeşit seçenekler sunmaktadır. Bu ürün ile birlikte zamak mobilya kulplarına da bakabilirsiniz. Şık tasarımları ve uygun cazip fiyatları ile müşterilerini beklemektedir.

Ekonomik fiyatları ile müşterilerimize cazip fiyat imkanları sunmakta olan firmamız gerekilen yerde indirimler ile müşterilerimize yardım etmektedir. Firmamız hem müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak uygun fiyatlar sunmaktadır. Müşterilerimizin yanında olan firmamız herhangi bir aksilik durumunda geri iade veya ürün değişimi sağlamaktadır. Bu sayede ürününe güvendiğini göstermektedir.