Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
15 TL

   
24 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 24

SARKAÇ DOLAP KULP

Sarkaç dolap kulp, her türlü dolap kapaklarında kullanılan bir üründür ve sıklıkla her yerde kullanılmaya müsaittir. Ürünün ham maddesi müşterinin isteğine göre değişkenlik gösterilebilir ve müşterilerin arzusuna göre değişik modelde be ham maddesi farklılık gösterilebilir. Temizlenmesi oldukça kolaydır ve zahmetsizdir. Kuru veya nemli bir bez yardımı ile leke bırakmadan rahatlıkla temizleme yapılmaktadır. Kolay kolay yüzeyinde leke bırakmamaktadır.

 Sarkaç kulp, son derece kaliteli bir ürün olması yana şık tasarımları ile dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı çizilmelere karşı ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kaliteli bir ürün olmasına rağmen su ve herhangi bir sıvı ürün ile temas etmesi nedeni ile ürünün yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi yan etkili sonuçlar çıkabilmektedir. Bu sebepten dolayı su ve sıvı gibi maddeler ürüne zarar vermektedir. Dikkatli olmanızı rica ve arz ederiz. Kimyasal ürünler ile temas etmesi ürünün ciddi zararlar almasına sebep olmaktadır. Bu kimyasal ( çamaşır suyu, tuz ruhu ve deterjan ürünleri ) temas etmemelidir ve bunun için gerekli önlemleri almanız sizin ve ürünün yararınadır. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile oldukça kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Birçok seçenekler ile müşterilere yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kulp çeşitlerinden gömme mobilya kulplarını, da inceleyebilirsiniz. Şık tasarımlar ile müşterilere sunulmaktadır.

 Antik sarkaç dolap kulp, firmamız hem müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak uygun fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik fiyatları ile müşterilerimize cazip fiyat imkanları sunmakta olan firmamız gerekilen yerde indirimler ile müşterilerimize yardım etmektedir. Müşterilerimizin yanında olan firmamız herhangi bir aksilik durumunda geri iade veya ürün değişimi sağlamaktadır. Bu sayede ürününe güvendiğini göstermektedir.