Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


1 TL
5.5 TL

RENK

   
27 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 27

EKONOMİK DOLAP KULP

Uygun Dolap Kulp, her türlü dolap kuplarına kullanılacak şekilde üretilmiş ve birçok çeşit ebatlarda kullanıcılarını beklemektedir. Temizlenmesi oldukça kolay ve çaba sarf etmeden işlerinizi temizliği tamamlamış olacaksınız. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir. Aparatları sayesinde montajı oldukça kolay ve hızlıdır. Değişebilen renk ve ebatlar ile alıcılarına şık bir görünüm ve çeşitlilik sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Şık tasarımları ve görünümleri ile birçok müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir.

Ucuz Çekmece kulp, son derece kaliteli bir ürün olduğu için darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı bir ürün olarak imal edilmiş ve kullanıcılar tarafından da bu sebepten dolayı sıklıkla tercih edilmekte olan bir üründür. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen su ve sıvı gibi maddeler ile temas etiğinde ürünün yüzeyinde aşınmalar ve paslanma gibi kötü görüntülere sebep olmaktadır. Bu nedenle ürünü su ve sıvı maddelerden uzak tutmak size ve ürüne yararınadır. Montajı oldukça kolay ve caba sarf etmeden yapılmaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap sayesinde daha hızlı bir montaj imkanı sunmaktadır. Kimyasal ürünler ile tepkimeye girdiği anda üründe ciddi hasarlar olmaktadır. Bu kimyasallar ( alkol, asit, çamaşır suyu, tuz ruhu, deterjan, kireç çözücü ve bazı çözücüler ) ile tepkimeye ya da temas ettirmemeye dikkat ve özen gösterin. Ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Uzun ömürlüdür. Bu ürünün yanı sıra polyester mobilya kulplarını da inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Dolap Kulp, firmamız müşterileri mutlu etmek için uygun fiyatlar sunmaktadır her bütçeye göre kulp modelleri bulunmaktadır. Gerekilen yerlerde indirim imkanı da sunmaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumunu da göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız ürününe son derece güvenmektedir ve müşterilerin yanında olduğunu göstermektedir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi ve değişimi sağlayarak kullanıcıya tekrar göndererek mağdur durumda bırakmamaktadır.