Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


1 TL
5.5 TL

RENK

   
27 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 27

EKONOMİK MOBİLYA KULP

Ekonomik Mobilya Kulp, her türlü çekmece ve kapaklarda kullanılan ve oldukça da kullanışlı olan bir üründür. Oldukça şık tasarımı ile kullanıcıların ve müşterilerin gözdesi olan bir üründür. Oldukça kolay temizlenen bir ürün olmasıyla evlerde ve iş yerlerinde kolaylık imkanı sağlamaktadır. Kuru veya nemli bir bez yardımı ile hızlı temizlenme şansı sunmaktadır. Parlak yüzeyi ile kullanıcıların ilgisini ve dikkatini çekmektedir. Kullanımı oldukça rahat ve kullanım esnasında elin iç kısmına herhangi bir zarar verme olasılığı yoktur.

Uygun Çekmece Kulp, son derece kaliteli bir ürün olarak imal edilmiş ve darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dirençlidir. Son derece kalitede bir ürün olmasına rağmen bazı sorunlarla karşılaştığında hasar almaktadır. Bu sorunlar su ve sıvı gibi ürünlerle temas etmesi sonucunda ürünün yüzeyinde aşınma ve paslanma gibi sorunlar çıkabilmektedir. Bu nedenle su ve sıvı gibi maddeler ile teması kesmek gerekmektedir aksi taktirde üründe kötü görüntüler meydana gelmektedir. Kimyasal ürünlerle tepkimeye girmesi ürün için ciddi zararlara yol açabilmektedir. Bu kimyasallar ( tuz ruhu, çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözeltiler gibi maddeler ) ürünlerden uzak tutmak sizin ve ürünün yararınadır. Farklı çeşitleri ve şık tasarımları ile müşterilerin dikkatini oldukça çekmekte olup sıklıkla tercih edilen bir üründür. Yanı sıra ekonomik dolap kulplarını da göz gezdirebilirsiniz.

Cazip fiyatlarda kulp çeşitleri, ergonomik ve cazip fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır ve müşterilerin maddi durumunu göz önüne alarak gerekti yerde indirimler de yapmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmekte ve ürününe son derece güvenmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlamaktadır bu şekilde müşteriler ve kullanıcılar mağdur kalmamaktadır. Müşterilere uygun her türlü kulp çeşitleri bulunmakta ve ebatları farklı bir şekildedir.