Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
450 TL

RENK

   
319 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 319

Boya Bant Zımpara ve Pvc

Boya, bant, zımpara ve kenarbantı kategorilerden bulunan boyalar sprey şekildedir birden fazla renk seçeneği olup gerek mobilyalarınızda gerek demir olan yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz bant kategorisinde bulunan maskeleme bantı, koli bantı, çift taraflı bant ve diğer bantlar olarak 4 grupta inceleyebiliriz.

Maskeleme bantları genelde boya yapılan duvara çizgi belirtmek için kullanılır ve bu sayede boya diğer renk boya ile karışmamış olur 19, 25, 38, 50 mm olmak üzere dört boyu vardır koli bantında kahverengi, şeffaf ve beyaz renk olarak 3 bölüm mevcuttur bildiğimiz üzere kolileri bantlamak için kullanılır. pvc kenar bantları mobilyacıların mobilya veya gardolapları olsun kenar bantları olarak kullanırlar birden fazla renk seçeneği bulunup roma kalitesindedir ekonomik ve acrylic( çift renk ) olarak 2 farklı kalitede inceleyebiliriz topların boyları değişmektedir. 0*40 mm ve 1* 22  mm de ölçüleri bulunmaktadır.

Diğer konumuz zımparalar 6 farklı kategoride inceleyebiliriz palet zımparalar, su zımparası, sünger zımpara, rulo zımparaları, disk ve diğer olarak inceleyebiliriz cumbalar birden fazla renk seçeneği vardır 22 mm ve 38 mm olmak üzere 2 genişliği vardır desenli olarak mat olan renklerde geçerlidir düz renkler sadedir.

Boya, bant, zımpara, pvc kenar bantları ve cumbalar gibi ürünleri inceleyecek olursak şöyle başlamamız gerek; spray boyalar bisiklet gibi kendi özel eşyalarınızı zevkle ve özenle boyayıp yenilemenize yardımcı olan zevkleriniz dışında ahşap mobilya gibi ürünlerdede kullandığınız çok kolay kullanıbilen bir üründür. Bant ürününü ele alıcak olursak 3 farklı kategori söyleyebiliriz bunlar maskeleme bantları, koli bantı ve çift taraflı bant olarak adlandırılır. Maskeleme bandı genellikle boya işlerinde kullanılan materyaldir. Boyanmasını istemediğiniz bir yeri örter ve bandi çıkarttığınızda yüzeye hiçbir zarar vermez. Çift taraflı bant mobilya, beyaz eşya, otomotiv, tekstil, kırtasiye gibi pek çok çeşitli alanlarda kullanılan bantdır. Dayanıklı yapısı sayesinde güçlü bir bağ olurturur. Koli bandi ise hemen hemen heryerde kullandığımız bir bant çeşitidir. Diğer bantlara oranla güçlü ve kalındır bu sayede çok kez alanda tercih edilir. Zımpara birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Boya işlerinde özellikle pürüzlü yüzeyleri düzeltmek için kullanılır. Saten alçı uygulanmış duvarların üzerindeki ufak çizikler , çıkıntılar , çöküntüleri eşitlemek için kullanılabilir. Bunun yanında zımpara yapılan yüzeylere boya uygulandığı zaman , boyanın tutunma kalitesi de artar. Piysada 60-80-100-120-150-180-220-240 ve 2000'e kadar uzanan çeşitleri bulunmaktadır. Yüzeyin durumuna göre uygun zımpara seçilir. Pvc kenar bantları ebat, Model, Renk seçeneklerine göre seçeneklerine ayrılır. Cumbalar 1.sınıf kaliteye sahip en üst düzeyde malzeme sınıfından üretilmiş çeşitli renk ve ebat seçenekleri ile üretilmiş ürünlerden biridir.