211 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 211

Nobel Kapı Kolları ve Dolap Kulpları

Nobel Mobilya Aksesuarları, evlerinizin ve iş yerlerinizin şık tasarımlar ile birleştiği modern kulp türleridir. Dekoratif kulp türlerine yeni bir stil katmaktadır. Birbirinden farklı modelleri ve farklı kullanım yerleri bulunmaktadır. Son derece kolay temizlenmesiyle birlikte leke tutmaz yönü müşterilerimizi tatmin etmektedir. Ham maddelerine göre değişiklik göstermektedir. Bütün mobilya ürünlerine ve kapılara uygun kulp çeşitleri bulunmaktadır. Odalarınızı ve iş yerlerinizi oldukça şık gösterecek ve her zevke hitap eden dolgun renk çeşitleri sayesinde oldukça müşterilerimizi tatmin etmektedir.

WC Kapı Kolu, son derece kaliteli olan bu ürünler uzun yıllar kullanım şansı sunmakta ve ömrü uzun olarak üretilmektedir. Şık tasarımı ile dekoratif dünyaya yeni bir sitil kazandırmaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi söz konusunda ürünün renginde atma ve paslanma gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu yüzden su ve sıvı ürünlerden uzak tutmakla sizin ve ürünün yararınadır. 1. Sınıf kalitede bir ürün olduğundan dolayı darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Kapı Kolu, ev ve iş yerlerinizde şıklığı yanı sıra kalitesinden de ödün vermemektedir. Kimyasal ürünler ile temas etmesi sonucunda ürün ciddi hasarlar almaktadır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözeltiler )dan uzak tutulması gerekmektedir. Bu şekilde ürün daha uzun yıllar kullanım sağlanmaktadır. Tornavida veya şarjlı matkap yardımıyla kolay bir montaj imkanın sunulmaktadır. Montajı ve Sökülmesi oldukça kolaydır. Doğru bir montaj sayesinde ürün desteklenmektedir ve daha uzun yıllar kullanım sunmaktadır. Kullanım esnasında kullanıcıya hiçbir konuda yan etkisi bulunmaz ve sağlık durumundan da yan etkileri yoktur. Ürünü zarar görecek maddelerden uzak tutulması sizin ve ürünün oldukça faydasınadır konuları ciddi ye almanızı ve uygulamanızı rica ve arz ederiz.

Ekonomik fiyatlarla fiyat aralıkları ile müşterilerimize sunulmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile müşterilerimize seçme olanağı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunmaktadır ve müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Mobilya kulp, firmamız tarafından korunmakta ve müşteriye gönderilmeden önce kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile mağdur durumu en aza indirmektedir.