Filtreler

Ebat

Model

FİYAT ARALIĞI


3 TL
10 TL

RENK

   
14 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 14 , Toplam 14

Oro Ekonomik Dolap Kulpları

Ekonomik Mobilya Kulp, uygun fiyatlarda ev ve iş yerlerinizi oldukça şık gösteren kulp türleri oldukça dayanıklı ve kolay işlevler sunmaktadır. Şık modelleri ile evlerde farklı yerlerde aynı amaçta kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün nemli veya kuru bir bez yardımıyla çaba sarf etmeden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Dekor amaçlı kullanımı oldukça yaygın bir durum almıştır. Yüzey kısmı leke ve kir tutmamaktadır ve bu sayede şık görümünden ödün vermemektedir. Farklı desenlerde aynı ürün bulunmaktadır.

TV Ünitesi Kulpu, son derece kaliteli bir ürün olmasıyla darbe ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir. Ham maddesi güçlendirilmiş zamak olup oldukça dirençli ve sağlamdır. Ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün yüzeyinde paslanma ve rengi atması gibi kötü durumlar meydana gelmektedir. Bu sebepten ötürü ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmayı tavsiye ederiz bu sayede size uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap ile kolay bir şekilde montaj imkanı sunmaktadır. Çaba sarf etmeden montaj ve sökülmesi de oldukça kolaydır. Montaj esnasında yan aparatları olarak verilen vidalar 18 mm suntaya göre verilmektedir. 1. Sınıf kalitede olan Vestiyer Kulp,  bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzun olduğundan dolayı ne kadar kullanılırsa kullanılsın doğru kullanım ile ilk gündeki şık görünümünü korumaktadır. Vestiyerler de şık görünüme ve modern bir açıya sahip olmasını sağlamıştır. Kimyasal maddeler ile temas etmesi veya tepkimeye girmesi ürünün ciddi hasarlar almasına neden olmaktadır. bu sebepten ötürü ürünü bu tür ( çamaşır suyu, alkol, asit, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözücüler ) kimyasallardan uzak tutmak ürünün ve kullanıcının yararınadır. Uyarıları dikkate almanızı rica ve arz ederiz.

Dolap Kulp, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Farklı fiyat aralıkları ile müşterilerimize seçme şansı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanı sunmakta olan firmamız müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. İle Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılır. Bu sayede müşteriler mağdur durumda bırakılmamaktadır.