Samet 43-500 mm Teleskopik Mobilya Çekmece Rayı

16,50 / tkm

MEVCUT : Stokta Var

Samet 43-500 mm Teleskopik Mobilya Çekmece Rayı İçerisinde bilye olduğu için teleskopik çekmece raylarının çalışması kolaydır.


tkm

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
SAMET11651456000

BARKOD
:
56572780

ETİKET
:

Samet 43-500 mm Teleskopik Mobilya Çekmece Rayı


Samet 43-500 mm Teleskopik Mobilya Çekmece Rayı İçerisinde bilye olduğu için teleskopik çekmece raylarının çalışması kolaydır. Daha sağlam ve daha çok yük taşıdığı için diğer raylardan kendini ayırır. Rayın kenarında bulunan siyah aparat sayesinde çekmeceyi yerinde kolaylıkla çıkartıp takabilirsiniz. Bir çok farklı uzunluklarda çeşitleri vardır. Çekmecenize uygun ölçüde teleskopik ray almanız önerilir. Teleskopik raylar farklı rayların Tek renk olduğunu biliyoruz olduğu ölçü farkı olduğu için monte edilememektedir. 

Akışkanlığı yüksek hareket kabiliyeti

SO CLASS Teleskopik Ray Sistemleri üstün kaliteli metal bilyeler ile donatılmış, dayanıklı metal kafes sistemi ile güçlendirilmiş ve tasarlanmıştır. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu konforlu açma-kapama hareketi ile birlikte sessiz ve akıcı çalışma sağlar . Sahip oldukları maksimum taşıma kapasitelerinde bile minimum ses ve itme çekme kuvvetleri ile ilk günkü performansında uzun ömürlü kullanım sunar.

Gelişmiş fren teknolojisi ile yavaş kapanma

SO CLASS Teleskopik Ray Sistemleri 35 mm ve 46 mm profil yüksekliğine sahip ürünlerde gelişmiş fren teknolojisi ile yavaş kapanma opsiyonlarına sahiptir. Gelişmiş fren teknolojisi ile ağırlık ve kapanma hızına bakmaksızın yavaş ve sessiz şekilde kapanmalarını sağlamaktadır. Frenleme mesafeleri ve kapanma hızları müşterilere en üst seviyede kullanım rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ürünlerde bulunan kilitleme mekanizması güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarmaktadır. Çekmecelerin kapanma ve açılma esnasında güvenli şekilde kullanılmasını, kapalı durumunda ise güvenli bir şekilde kilitlenmesini sağlar.

So Class Teknik Özellikler :


Marka :Samet
Model :So Class
Ürün Ham Maddesi :Metal
Ölçü :43-500 mm
Renk :
Krom

So Class Genel Resimler :
Taksit Seçenekleri


Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


250 TL ve üzerine Vade Farksız 5 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 3 = 5 Taksit İmkanı.
5 Taksit
İmkanı


100 TL ve Üzerine Vade Farksız 4 Taksit
tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı
4 Taksit
İmkanı


Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.
6 Taksit
İmkanı


Bonusa Özel 7+2 Ek Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 9 Taksit
9 Taksit
İmkanı


Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
araf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit Komisyon Bedeli Yok

6 Taksit
İmkanı


'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

}