Silverline 3420 Classy 60 cm Siyah Ankastre Davlumbaz

760,00 / adet

MEVCUT : Stokta Var

Silverline davlumbazların buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
SİLVERLINE-3420.6.110.10

BARKOD
:
8699316323983

ETİKET
:

Silverline 3420 Classy 60 cm Siyah Ankastre Davlumbaz

Silverline davlumbazlar en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. Duvar tipi bacalı davlumbazların kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Silverline davlumbazların buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.

Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Duvar tipi davlumbazlar oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır. Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı davlumbazlardan oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

Silverline Davlumbaz Ürün Detayı Ve Özellikleri ( Classy 60 )

Bu bulaşık makinemiz en son teknoloji ile geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Davlumbazımızın yapılış malzemesi paslanmaz çelikdir. Bunun sayesinde makinenizi uzun süre sıkıntı çıkmadan kullanma imkanı sunar. Classy 60 modelli davlumbazımızın genişliği 60 cm'dir. NR-V sistemi bulunmaktadır. Davlumbazımızın daha detaylı özelliklerine bakmak gerekir ise, bunlar;

Classy 60 modelli davlumbazımızın eğik dış cam yüzeyi sayesinde dekoratif bir tasarım sağlamaktadır. 3 farklı emiş gücü seviye seçeneği vardır. Davlumbazımızın hava çekiş kapasitesi 600 m³/h'dir. Dijital ekranı sayesinde yaptığı işlemleri daha kolay görebileceğiz. Elektronik dokunmatik kontrol paneli sayesinde de bize rahatlık verecektir.  Davlumbazımızda 2 tane 50 watt'lık halojen spot aydınlatma lambası vardır. Alüminyum yağ filtresine sahiptir. Bacalı ya da karbon filtreli kullanımı vardır. 120mm'lik baca çıkışına sahiptir. Davlumbazların olmazsa olmaz özelliklerinden biri olan NR-V sistemi sayesinde yemeklerinizi toz ve kokudan koruyor.

Özellikleri:

Silverline davlumbazlar en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir.
Duvar tipi bacalı davlumbazların kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır.
Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır.
Silverline davlumbazların buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.
Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır.
Duvar tipi davlumbazlar oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır.
Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı davlumbazlardan oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.
Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

Temizlik:

İnox yüzeyler için paslanmaz inox ankastre temizleyici sprey ile temizlik yapılmasını öneririz.

Silverline 3420 Classy 60 cm Siyah Ankastre Davlumbaz Teknik Özellikleri:

Marka:SİLVERLİNE
Ölçüsü:60 Cm
Malzeme:Paslanmaz Çelik + Beyaz Yüzey
Aydınlatma:2 X 3 W Holojen Led
Filtre Tipi:Karbosan
Hava Debisi:577 m³
Ses Seviyesi:70 db
Enerji Sınıfı:C Enerji Sınıfı
Emiş Gücü:3 Kademeli
Renk:Siyah

Taksit Seçenekleri


Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


250 TL ve üzerine Vade Farksız 5 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 3 = 5 Taksit İmkanı.
5 Taksit
İmkanı


100 TL ve Üzerine Vade Farksız 4 Taksit
tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı
4 Taksit
İmkanı


Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.
6 Taksit
İmkanı


Bonusa Özel 7+2 Ek Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 9 Taksit
9 Taksit
İmkanı


Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
araf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit Komisyon Bedeli Yok

6 Taksit
İmkanı


'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

; ;