Silverline CS5335B01 Siyah 60 cm 4G Cam Emaye Izgara Ocak

800,00 / adet

MEVCUT : Stokta Var

Ürünümüz 4 pişirme gözü sayesinde aynı anda 1'den fazla yemek pişirme imkanı sunmaktadır.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
SİLVERLINE-5335.85.110.04

BARKOD
:
8699316355960

ETİKET
:

Silverline 5335 Siyah 60 cm 4G Cam Emaye Izgara Ocak

 SİLVERLİNE CS 5335 B01 Özellikleri Nelerdir ?

Silverline cs 5335 B01 ocak ürünlerinin temizliği fazla efor gerektirmeden zahmetsizce ve oldukça kolay yapılabilmektedir. Silverline cs 5335 B01 ankastre ocak ürünü ile mutfak tasarımlarınızda şık ve geliştirilmiş bir zarafete sahip olacaksınız. Herhangi bir Silverline cs 5335 B01 ankastre ocak seçerken mutfağınızdaki konumu ve kişisel pişirme alışkanlıklarınızı göz önüne alarak seçim yapmak gerekmektedir. Silverline cs 5335 B01 ürünü sizlere her yönden çare oluyor. Silverline cs 5335 B01 modern ve fonksiyonel tasarımları ile profesyonel pişirmenin farkına varmanın artık zamanı geldi. Hızlı bir şekilde ısıtma, tam kontrol sistemi, cam ocaklar ile yemek pişirmek artık bir eğlenceye dönüşmekte. Çok zarif ve şık tasarımı ile oldukça fonksiyoneldir. Şimdi sizlere Silverline cs 5335 B01 ürününü tanıtalım :

Model:CS 5335 B01, Malzeme:Siyah Yüzey, Göz sayısı:4, Renk:Siyah, Genişlik:60 mm, Gaz Tipi:LPG, Doğal Gaz, Proban, Kristal Cam, Otomatik Gaz Kesme, Otomatik Ateşleme, Emaye Izgaralar. Olarak bu ürünün özelliklerini saymış oluruz.

SİLVERLİNE CS 5335 B01 Nasıl Bir Üründür ?

Son teknoloji makinelerle üretilen  bu Silverline cs 5335 B01 ocak evimizin renk uyumuna  uygundur. Yaptıkları iş dışında bir çok tasarımlara sahip olan Silverline cs 5335 B01 sizin zevk ve dekorasyon tercihlerinize göre ürün tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz. Ocak , ateş yakmaya yarayan üstünde pişirme , ısıtma gibi  amaçlarla kullanılan mutfak eşyalarının arasında yer alır. Evlerimizde yemeklerimizi  pişirmek için kullanmak zorunda olduğumuz bu ocaklar her ne kadar ihtiyaçlarımızı karşılasa da dekorasyon olarak da evlerimizin mükemmeli olmalıdır. Hoş bir görünüme sahip olan Silverline cs 5335 B01 ankastre ocak ürünü çokça da tercih edilen silverline ürünleri arasındadır. Bu Silverline cs 5335 B01 ankastre ocak ürünü mutfağınıza ayrı bir güzellik katmaktadır. Son teknoloji makinelerle üretilen  bu Silverline cs 5335 B01 ocak evimizin renk uyumuna  uygundur. Yaptıkları iş dışında bir çok tasarımlara sahip olan Silverline ankastre ocaklar sizin zevk ve dekorasyon tercihlerinize göre ürün tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz.

Özellikleri:

Silverline ocaklar ile mutfak tasarımlarınızda şık ve geliştirilmiş bir zarefete sahip olacaksınız. Herhangi bir ocak seçerken mutfağınızdaki konumu ve kişisel pişirme alışkanlıklarınızı göz önüne alarak seçim yapmak gerekmektedir. Silverline modern ve fonksiyonel tasarımları ile profesyonel pişirmenin farkına varmanın artık zamanı geldi. Hızlı bir şekilde ısıtma, tam kontrol sistemi, cam ocaklar ile yemek pişirmek artık bir eğlenceye dönüşmekte. Çok zarif ve şık tasarımı ile oldukça fonksiyoneldir. Silverline ocak ürünlerinin temizliği fazla efor gerektirmeden fahmetsizce ve oldukça kolay yapılabilmektedir. Silverline 5335 Siyah 60 cm 4G Cam Emaye Izgara Ocak Teknik Özellikleri:

Silverline ocaklar ile mutfak tasarımlarınızda şık ve geliştirilmiş bir zarefete sahip olacaksınız.
Herhangi bir ocak seçerken mutfağınızdaki konumu ve kişisel pişirme alışkanlıklarınızı göz önüne alarak seçim yapmak gerekmektedir.
Silverline modern ve fonksiyonel tasarımları ile profesyonel pişirmenin farkına varmanın artık zamanı geldi.
Hızlı bir şekilde ısıtma, tam kontrol sistemi, cam ocaklar ile yemek pişirmek artık bir eğlenceye dönüşmekte.
Çok zarif ve şık tasarımı ile oldukça fonksiyoneldir.
Silverline ocak ürünlerinin temizliği fazla efor gerektirmeden fahmetsizce ve oldukça kolay yapılabilmektedir.

Silverline 5335 Siyah 60 cm 4G Cam Emaye Izgara Ocak Teknik Özellikleri:


Marka:SİLVERLİNE
Ölçüsü:60 Cm
Göz Sayısı:4 Adet
Kontrol:Yandan Mekanik Kontrol
ÖzellikYüksek Verimli Yanış
Yakıt:Doğalgaz Ve LPG Uyumlu
Ateşleme:Otomatik Düğmeden
Izgara:Emaye
Emniyet:Çocuk Emniyet Kilidi
Renk:Siyah

Taksit Seçenekleri


Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


250 TL ve üzerine Vade Farksız 5 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 3 = 5 Taksit İmkanı.
5 Taksit
İmkanı


100 TL ve Üzerine Vade Farksız 4 Taksit
tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı
4 Taksit
İmkanı


Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.
6 Taksit
İmkanı


Bonusa Özel 7+2 Ek Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 9 Taksit
9 Taksit
İmkanı


Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
araf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit Komisyon Bedeli Yok

6 Taksit
İmkanı


'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

; ;