688 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 688

System Mobilya Kulpları ve Kapı Kolları

Mobilya Kulplarıevlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bu ürün şık tasarımları ile dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Şık tasarımları ve modelleri ile her zevke hitap edecek birçok modeli raflarımızda yer almaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü kullanırken kullanıcıya hiçbir yan etkisi bulunmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürün müşterileri yeterince tatmin etmektedir. Farklı renk seçenekleri olması ile müşterilere seçme şansı ve olanağı sunmaktadır. Her mobilya ve yüzeylere göre uygun modelleri yer almakta ve kullanıcıya ulaşmaktadır.

Son derece kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençli olarak üretilmiş ve müşterilerimize en uygun şekilde sunmuştur. Çekmece kulpu, ham maddesi güçlendirilmiş 5. Sınıf üretilmiş ve müşterilerimize ulaştırmadan önce firmamızda kalite kontrol aşamalarından geçerek en uygun şekilde sunulmaktadır. Ürün su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda renklerinde solma ve yüzeyinde paslanma gibi sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı ürünün şık tasarımını korumak için su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmanızı rica ve arz ederiz. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün oldukça uzun ömürlü olmasıyla müşterilerin tercihleri arasındadır. Doğru bir montaj imkanı ile kullanımı daha kolay bir duruma gelmiştir ve ömrüne katkı sağlayıp uzun ömürlü olmasına yardımcı olmuştur. Kapı Kolları, tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolay bir montaj işlemi sunmaktadır. Montajı ve sökülmesi oldukça kolaydır. Kimyasal ürünler ile temas etmesi söz konusunda ürün ciddi zararlar görebilmektedir. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, alkol, asit, deterjan, kireç çözücüler ve diğer çözeltiler ) ile temas etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede ürününüz daha uzun yıllar size hizmet etmektedir. Şık görünümü yıllar geçse bile ilk gündeki şık tasarımı korumaktadır.

Ekonomik yapıdan birden çok farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Buda müşterilerin seçme şansı ve olanağı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları sunmakta olan firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmektedir. Dolap Kulp, firmamız ürününde herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılır. Ürünümüzün 5 yıl garanti altına alınmıştır ve garantinin arkasında durmaktadır.